Гара играе час, Фрайбург бие румънци

09:10
Фрайбург постигна нова победа в предсезонната си подготовка, след като днес се наложи с 2:1 над румънския Клуж. Срещата се игра в Австрия, където двата тима са на подготовка.

Головата машина на Левски от миналия сезон – Гара Дембеле, който отиде във Фрайбург за около 5 милиона лева, започна мача като титуляр и се представи на добро ниво, преди да бъде заменен в 60-ата минута.

Иначе Муресан откри резултата в 48-ата минута в полза на Клуж, а 4 минути след излизането на Дембеле, неговата резерва – Райзингер, възстанови статуквото. Крайното 2:1 оформи Папис Сисе в 80-ата минута, а 3 минути преди края румънците останаха с 10 души след червен картон на Буд.