Левски извъртя нулево равенство с Амкар

08:40
Отборът на Левски завърши наравно 0:0 с руския Амкар Перм, където играят двамата българи Георги Пеев и Захари Сираков, в четвъртата си контролна среща от подготовката в Линдабрун.

"Сините" имаха отлични възможности да поведат в резултата през първото полувреме, но пропуски направиха Сьорд Арс и Дарко Тасевски. Старши треньорът на Левски Георги Иванов започна с Пламен Илиев, Дъстли Мюлдер, Йордан Милиев, Иво Иванов, Орлин Старокин, Владимир Гаджев, Сержиньо Грийн, Дарко Тасевски, Тодор Христов, Христо Йовов и Сьорд Арс.

В началото на второто полувреме в игра се появи Симеон Райков на мястото на Тодор Христов. Останалите смени бяха направени 20 минути преди края на двубоя. На терена излязоха още Александър Башлиев, Асен Георгиев, Стефан Станчев, Марко Видович, Даниел Димов, Лъчезар Балтанов, Даниел Младенов и Иван Цветков.

Пълни 90 минути изиграха вратарят Пламен Илиев и Дарко Тасевски. Следващият приятелски мач на отбора е на 16 юли срещу чешкия Словачко.