Гара прави дузпа за Фрайбург в контрола

11:59
Бившият нападател на Левски Гара Дембеле за първи път игра заедно с голмайстора на Фрайбург за миналия сезон Папис Демба Сисе в контролната среща на тима с Полония (Варшава).

Тя завърши при резултат 1:0 за германския отбор, като единственото попадение падна в 33-ата минута от дузпа и негов автор беше Сисе.

Мачът се очакваше със сериозен интерес, тъй като това е първата среща, в която двамата играха заедно в едно полувреме и феновете, които дойдоха в базата на отбора в австрийското градче Шрунс би трябвало да са доволни.

Двамата направиха и комбинацията, в която беше фаулиран Дембеле в наказателното поле и от дузпа Сисе откри. Дембеле остана на терена до края на първата част и беше заменен от Йендришек, докато Папис Демба Сисе напусна в 61-ата минута, предава БТА.