Милан се изложи срещу последния Реджина

23:28
Милан се провали у дома и завърши 1:1 с последния в класирането тим на Реджина.

През първата част "росонерите" здраво натисна своя съперник, но неочаквано гостите откриха резултата в 33-а минута с гол на Давиде Ди Дженаро. Полувремето завърши с аванс за Реджина, но след почивката Милан изравни. Кака беше точен от дузпа в 67-а минута. След това Филипо Индзаги пропусна две удобни ситуации да отбележи втори гол за своя отбор. Бернардо Коради в последната 5-а минута от даденото продължение пък можеше да донесе победата на Реджина.

Милан изостава на 8 точки от лидера Интер, който по-рано днес победи лесно Лече като гост с 3:0. Следващата седмица е дербито между двата милански гранда.

bobolino
08.02.2009 15:32

значи нищо не си гледал.имаше отменен гол и още една дузпа.да не говорим ч е и доста помогна на Реджина като им спести и два чисти червени картони

Johnny_Walker
08.02.2009 11:56

Да ве момчета интер е корумпиран ... Безпристрастно казвам че гледах мачовете в последния кръг на милн ( реджина 1-1) и Интер ( Лече 0-3 ) За Интер не беше дадена една дузпа ,а в мача на Милан съдята бе почти безгрешен така че засега не виждам съдиите да са направили нещо нередно в този кръг *wink*

bobolino
08.02.2009 09:18

Много корумпиран съдия.Явно парите на Масимо Морати ще си свършат работата.Да елиминира Милан и Юве

badasss
08.02.2009 08:12

Leader78
Мача идната неделя е най-много "X", което е перфектно за Интер, но проблема е че "СПЕЦИАЛНИЯ" ще излезе за равенство, а Милан точно това чака!!
Милан ще победи, но не вярвам да стигне до Титлата!!
Въпреки, че съм им фен *sad*

badasss
08.02.2009 08:06

galio0o0o0 , Stan4oo
Вие изобщо гледате ли мачове на МИЛАН, та говорите!?!
Не ни дадоха дузпа 80/20(спрямо ГРАНД/СРЕДНЯК {мие сме отбора в Европа с най-много МЕЖД. титли, да ви осветля *wink*}, отмениха гол, който ако ни бяха подпряли трябваше да го зачетат!!!
Сигурен съм, че или сте фенове на Интер от 2-3 год, или сте за някой от английските отбори , също от толкова време!! По простата причина, че сте на 13-4 год, ако не, сте бавноразвиващи олигофрени, заради които цял СВЯТ ни псува!! Повярвайте ми, по-добре да сте първото

stan4oo
08.02.2009 02:39

Напално съм съгласен Милан е мн надалбоко в оговорените мачове *sick* просто имат силен коз в лицето на Берлускони... но няма да е вечно така

galio0o0o0
08.02.2009 01:12

Милан са най-мафиотския отбор , който някога сьм виждал , не мога да си обясня как в днешно време Милан има фенове , някой може ли да ми обясни ?

Leader78
08.02.2009 00:15

Ше бият 4 пъти център на 15-ти да ти кажа само тЪпако *joking*

angel_hi
07.02.2009 23:37

Милан загуби 2 важни точки ,но не трябва да ги съдим остро.Още имат шанс за титлата и ще победят Интер другата седмица.Просто не им беше ден.Дадоха всичко от себе си.Случва се и на най-добрите отбори.