Челси се провали у дома, Вила излезе трети

19:06
Челси се провали у дома и завърши 0:0 с Хъл Сити в мач от поредния кръг на Висшата лига в Англия. "Сините" атакуваха през цялата среща, но така и не успяха да стигнат до попадение. Гостите също имаха възможност да вкарат и да поднесат още по-голяма изненада. Това е поредният мач, в който по-скромен тим успява да затрудни отбор от Топ 4 през този сезон.

Астън Вила спечели гостуването си на Блекбърн с 2:0. Първият гол отбеляза Джеймс Милнър в 27-а минута. Гейбриъл Агбонлахор вкара за 2:0 в последната минута. С победата бирмингамци изпревариха Челси и вече са трети, като имат равен брой точки с втория Ливърпул – по 51.