Шей Гивън донесе три точки за \"гражданите\" в дебюта си

17:27
Ирландският вратар на Манчестър Сити Шей Гивън показа невероятната си класа при своя дебют и помогна на своя отбор да победи гостуващия Мидълзбро с 1:0 в първата среща от 25-я кръг на Висшата лига на Англия.

Гивън, който пристигна на "Ийстландс" след 12 години на вратата на Нюкасъл, бе повече от перфектен в днешната среща с Боро. Той спаси опасни удари на бразилския нападател на гостите Афонсо Алвеш в 40-а и 70-а минута, както и опасен изстрел на Марлон Кинг в 38-а минута.

"Гражданите" спечелиха важната победа с гол на друго ново попълнение в състава си - Крег Белами. Холандският национал Найджъл Де Йонг, който също дойде на "Ийстландс" през януари, подаде хубаво към уелския нападател в наказателното поле на гостите и Белами с премерен удар донесе трите точки за своя отбор с гола си в 51-а минута.