Фалкао прати Колумбия на 1/4-финалите за Копа Америка

09:54
Фалкао вкара два гола за успеха на Колумбия с 2:0 над Боливия и прати тима си на четвъртфиналите за Копа Америка.

Звездата на Порто Фалкао се разписа в 15-та и 29-та минута, за да осигури първото място на Колумбия в група "А" със седем точки. Боливия остана с една и отпадна. Колумбия ще се изправи срещу най-добрия трети тим във фазата на елиминациите. Първите два тима във всяка група стигат до четвъртфинал, плюс двата най-добри трети.

Фаворитите в турнира Аржентина и Бразилия продължават с по две точки в актива си и ще трябва да спечелят последните си мачове, за да не отпаднат. Аржентина излиза срещу Коста Рика в понеделник, докато Бразилия играе с Еквадор в сряда.