Грандиозен съдийски гаф на женския Мондиал (видео)

17:29
Австралия запази шансове за място на четвъртфиналите на Мондиала по футбол за жени, след като победи Екваториална Гвинея с 3:2 в мач, който ще се запомни с уникален инцидент, при който не бе отсъдена дузпа.

Австралийката Лийна Камис, която откри резултата, след това удари и греда в 16-та минута. След удара на кълбото в страничния стълб, бранителката Бруна улови топката с две ръце, задържа я и след това спокойно я пусна на земята.

Австралийките започнаха да спорят ожесточено с реферката Гьонги Гаал от Унгария, която странно защо не отсъди дузпа. Африканките скоро се върнаха в мача с гол ма Аноман в 21-та минута, преди Австралия да дръпне с два гола в началото на втората част, дело на Ван Егмънд и Де Ванна.

Ето и видео от уникалния момент:

Sandsa
04.07.2011 16:51

Бразилия в най-добрите си времена едвам биха Естония, когато отбора им беше най-слаб! Марта е като всички футболистКи, не знае с кой крак ще ритне топката. Не ми говорете глупости нали пуснах един мач си викам дай да видя за кво иде реч и за 5 минути 3 пъти се спънаха в топката тия а мача беше между Бразилия и някакви други там. Почти съм сигурен, че точно Марта беше една от тея, дето се финтираха сами. *

Sandsa
04.07.2011 16:42

Бразилия в най-добрите си времена едвам биха Естония в най-слабите им времена! Не ми говорете глупости а Марта е като всички, не знае с кой крак ще ритне топката. Не ми говорете глупости нали пуснах един мач си викам дай да видя и за 5 минути 3 пъти се спънаха в топката тия...

defender46484
04.07.2011 13:38

ако германките играят срещу наще национали могат и да ги пощадят с 4 на 0*joking*

squawk
04.07.2011 09:57

Ама вие какво се подигравате на жените!? Ако австралийките започнат да играят с нашите национали(мъжете), ще ни скрият топката. *joking* Относно темата, тази която улови топката сигурно помислила, че е имало засада, пък ако съдията,не е била подкупена, значи не е видяла какво се е случило. *erm*

naskozzz
04.07.2011 00:53

Абе палячовци много зехте да разбирате женски футбол не струвал ако сте чували за Марта сама ще размаже и Лефскии И Цскаа нямаме играч от А група който дори да се доближи до нея *lol*

genchooo
04.07.2011 03:32

хахах има нещо такова

buboleche
03.07.2011 23:02

В сравнение с мачовете от нашата А-група са много по-интересни.

Sandsa
04.07.2011 00:06

В мачовете от нашата А група има тактика, отборите не играят толкова деорганизирано и шантаво. Знам, че жените си мислите, че можете всичко, но не е въпрос до можене а до стил на игра. Единствено ударите при жените могат да бъдат похвалени, защото това е плод на изконния за жената талант да се съсредоточи върху едно нещо и да занемари 1000 други.

Sandsa
03.07.2011 21:23

Хора, всичко е много елементарно! Женският футбол е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО тъп. Мен лично ми е по-забавно да гледам Боримиров като боксьор в детски мач(дори и да не го набиват). В резултат на това дори съдийте не си правят труда да гледат пошлите изяви на най-добрите женски национални отбори, да не говорим за по-слабите, каквито несъмнено са тези двата. Аз не съм против жените или тяхната еманципация - наистина от време на време може да сме предубедени, но женския футбол НЕ става! Дори мацките са грозни, нямат цици и ако случайно се намери някоя готина, ще вземе да се окаже лезбийка! Възмущавам се как по Евроспорт дават такива безмислени първенства, а не показват жребийте за Шампионската лига и лига Европа. За тази ситуация не са виновни само съдийте. ФутболистКите не знаят правилника - помня такъв случай миналата година, пак някаква футболистка реши да си вземе топката с ръце в наказателното. Недисциплиниран, неорганизиран, недообмислен и нелицеприятен - това е женският футбол!

Fabregas_boy
03.07.2011 22:50

Аз гледах миналото СП за жени от любопитство и мога да ти кажа,че имаше УНИКАЛНИ изпълнения.Вярно,не може да се сравнява с мъжкия,но спокойно може да се гледа с кеф(не само заради жените).*wink*

biibsiinka
03.07.2011 21:16

Ебати пародията е тоя женския футбол.. затва не залагам на еврофутбол такива мачове *lol*

respect_kn
03.07.2011 21:02

и съдиите седят и гледат ! А не малумна работа ;дддддддддддд
Кой ги е пуснал да ръковадят ;дддддддддддддд

bacardy_breezer
03.07.2011 20:22

женски футбол...що за глупост, незнам как толкова хора гледат тези мачове.......

Trepach
03.07.2011 19:52

Пичове, нали се сещате, че на тоя мач са заложени определени суми пари за победа на Австралия, за да си останат там, където са заложени - част от тях вероятно е била кихната на съдийската бригадка - класическата схема! Но в конкретния случай, който е много рядък не проработи!

mincho97
03.07.2011 19:24

Австралия трябва да подаде жалба до ФИФА. Вярно съдиите имат малко време да решат какво да отсъдят, но това е вече прекалено.

karaka6
03.07.2011 18:32

ЕЙЙ, ГЛАВНИЯ СЪДИЯ И СТРАНИЧНИЯ СЪДИА ТРЯБВА ДА ГИ УВОЛНЯТ*lol**joking**joking**lol**cards*

Gogata85

тая черната може да си е помислила, че е свирена засада ама съдийките са уникални реагират все е едно нищо не е станало. сега фифа трябва да им забрани до живот да свирят футболни мачове и както казват някои по-долу обратно в кухнята и в леглото *smile*

kolio_vg
03.07.2011 18:17

Тя не знае къде се намира,футбол ше ми игра,ае в кухнята

Madridista_rms
03.07.2011 18:08

Тръгнали и те футбол да играят.. Я обратно в кухнята!
Шегата настрана, гола щеше да е хубав, а за грешката на съдията - наистина изглежда е играла и парата тук.

plamo_85
03.07.2011 17:58

Жалко, че не вкара щеше да е уникален гол отбелязан от жена...

03.07.2011 17:47

и на световното за мъже имаше голям гаф на мача германия-англия ама тва вече минава всякакви граници боже какво нещо е да си платиш