Литекс падна от Висла в Холандия след два гола на Генков

19:51
Литекс загуби с 1:2 от Висла Краков в контролна среща от подготвителния си лагер в Холандия. Българският нападател на поляците Цветан Генков вкара и двата гола за тима си.

Ловчанлии откриха резултата в 10-а минута. След грешка на Йованович, Николов се възползва и отблизо реализира. В 31-а след центриране от корнер обаче, Генков изравни за поляците.

След почивката отново българският нападател на Висла вкара в 47-а, за да направи обрата пълен – 2:1 за тима от Краков. След попадението Литекс се активизира и до края пропусна 2-3 добри положения за 2:2.

Стартови състави:

Литекс: Александров, Берберович, Барт, Николов, Попов, Йеленкович, Руменов, Г. Миланов, Цветанов, Тодоров, Джерманович

Висла: Парейко, Лами, Ялиенс, Йованович, Палич, Соболевски, Вилк, Меликсон, Малечки, Илиев, Генков