ФИФА разследва Нигерия - Аржентина

15:18
ФИФА разследва слуховете за необичайно много залози след успеха на Нигерия над Аржентина с 4:1 в контрола през седмицата.

Нигерийците спечелиха страхотен успех срещу главно резерви на аржентинците в Абуджа. Ике Уче вкара на два пъти, а Виктор Обина оформи класическото 3:0 на почивката, докато Емануел Еменике вкара четвърти гол през втората част. Аржентина отбеляза гол едва в 82-та минута след точна дузпа, изпълнена от Босели.

Според слуховете в африканската страна, доста хора са заложили на още един гол при резултат 4:0.

"ФИФА може да потвърди, че този мач между Нигерия и Аржентина е един от които се интересуваме и определено ще направим по-сериозно разследване", пише в официално изявление на световната централа.