Ляв бек на ЦСКА бойкотирал мача с Локо Пловдив

18:20
Ляв бек на ЦСКА бойкотирал мача с Локо Пловдив
Защитникът Фабрицио Грило бойкотирал загубата на ЦСКА с 1:4 от “Локомотив” (Пд). Италианският защитник трябваше да започне титуляр за “червените” на “Лаута” - негов първи официален мач през 2011 г. Когато разбрал, че ще играе, Грило се хванал за крака и започнал да плаче колко тежко е контузен, въпреки че дотогава тренираше нормално.

Преди той се скри от мач на ЦСКА със същото оправдание, за да гледа римското дерби “Рома” - “Лацио”.

Килиън Шеридън вероятно ще си тръгне с глоба от България. Ирландецът игра слабо срещу “Локомотив” и показа среден пръст на страничния рефер, който отсъди засада. ЦСКА с право негодува от две ключови съдийски отсъждания. При второто попадение за “Локо” голмайсторът Родригес си поведе с ръка, а при третото на Христо Златински имаше явна засада. “Съдиите да внимават как ще свирят финала за купата”, предупреди спортният директор Емил Костадинов.

“Чувствам се зле, че паднахме - каза треньорът Милен Радуканов след най-тежката си загуба в кариерата. - Ако финалът със “Славия” не беше след три дни, щяха да играят други футболисти.”

Булевард

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация