Байерн наказа Щутгарт за Купата на Германия

10:42
Вечер се изиграха първите четири осминафинални двубоя от турнира за Купата на Германия.

Отборът на Байерн Мюнхен се класира на четвъртфиналите за Купата на Германия, след като разгроми тима на Щутгарт като гост. Победата на баварците бе повече от категорична - 5:1, а резултатът щеше да бъде още по-изразителен, ако френската звезда на шампионите Франк Рибери не бе пропуснал дузпа в 20-а минута на двубоя.

За Байерн Мюнхен се разписаха Бастиан Швайнщайгер в 14-а и 55-а от дузпа , Рибери в 17-а, в 43-а Лука Тони и Зе Роберто в 61-а минути. Почетното попадение за домакините отбеляза Марио Гомес 5 минути преди края на срещата.