Нов крах за Специалния, Сарагоса победи Реал Мадрид на "Бернабеу" (видео)

21:02
Реал Мадрид загуби от Реал Сарагоса с 2:3 като домакин в среща от 34-я кръг на Примера дивисион. Така ако днес Барселона победи като гост Реал Сосиедад, то каталунците ще водят с 11 точки пред втория.

Гостите от Сарагоса поведоха в резултата в 41-а минута след голяма грешка на вратаря на мадридчани Икер Касияс. Топката бе подадена зад гърба на отбраната на "белия балет", като Касияс излезе извън своето наказателно поле, за да пресече извеждащото подаване. Вратарят обаче не успя да уцели топката, тя бе овладяна от Уче, който с къс пас намери Анхел Лафита и нападателят без проблем вкара на празна врата.

В 52-а минута Рикардо Карвальо фаулира голмайстора Лафита в пеналта на своя тим и реферът отсъди дузпа за гостите, която капитанът на тима Габи Ернандес вкара за 0:2.

Възпитаниците на Жозе Моуриньо се вдигнаха и в 62-а минута след прецизно центриране на Месут Йозил Серхио Рамос с глава намали резултата.

Шест минути по-късно Карим Бензема бе близо до изравняване, но ударът му срещна гредата на Сарагоса.

В 77-а минута гостите нанесоха трети удар на "белия балет". При една контра на Сарагоса Уче извезе Лафита на чиста позиция и острието на гостите с прецизен удар преодоля Касияс, вкарвайки второто си попадение в мача. Пет минути преди края Бензема намали резултата след пас на Игуаин, но само минути по-късно домакините получиха нов удар по амбициите си, след като Рикардо Карвальо бе изгонен заради втори жълт картон.

В крайна сметка Реал Мадрид не успя да изравни и така записа втора поредна домакинска загуба в разстояние само на четири дни.

Видео от мача вижте ТУК!

nihasa
01.05.2011 19:53

Е той МОУ май наистина не схваща,че традициите в Реал са малко по-различни от тези в Интер.Няма проблем отбора да загуби,но определено играе винаги за победа и нападателно. Срещу Барса бяха смешни,но това е от тактиката,а сега просто не играха добре и пак е от тактиката.Сега много ми е интересно с колко защитника ще излезе на "Камп Ноу" или най-накрая ще пробва с Кака(който явно влиза във форма) и Кристияно напред.

izrodonomiks
01.05.2011 19:16

biancorosso преди си е за преди сега нямате никъв шанс с/у РМ !

kokicat
01.05.2011 16:04

ХАХАХХАХХАХАХХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХ!!!!*joking**joking* СЕГА КОЙ ВИ Е ВИНОВЕН БЕ??? А????*devil**devil* САМО БРАСА!!!*cup*

Addicted92
01.05.2011 03:32

А бе Вие сте луди , ако мислите ,че тия загуби са случайни лъжете се .. Това бяха купени мачове .. титлата е ясно ,че отива в Барса , а и дори да не са купени защо да не се очакват загуби , предвид важния им сблъсък ?
Това е най-голямата цел и на двата отбора и е нормално да пестят сили за реванша в ШЛ !

Addicted92
01.05.2011 03:30

Тия Реал Мадрид .. има ли мач в който да нямат изгонен играч ?

Gopcho
01.05.2011 02:34

Моу да им даде по един джиесем и да им праща есемеси, какви са тези листчета *smile*

fozzy89
30.04.2011 22:59

сега Реал най много трябва да съжеляват заради тяхната загуба.....

Manower
30.04.2011 22:58

Барса поне се представиха по=добре отколкото Реал, но бяха прекалено високомерни и Масчерано се направи на Меси в наказателното, отмениха чист гол, но шанс. Заслужено ни резнаха баските, а аванса си се запазва от 8 точки *smile*

ComsteR
30.04.2011 22:22

Не мисля че касияс е слаб първото дебютира за реал едва на 18 години играе в важните мачове според мен е най-добрият вратар в света *smile*

30.04.2011 22:18

sasedq щом казваш.Ако е по-добър Валдез той ще е титуляр в националния отбор но нзч!

Manower
30.04.2011 22:05

Аз гледах мача по тв+ и Реал просто бяха някои третодивизионен отбор! Сарагоса до 3-тя гол играеха много добре, а имаше си заслужен картон на Карвальо и чиста дуспа за гостите. Дуспата на Реал беше 50 на 50. Реал бяха надиграни от Сарагоса.

sasedq
30.04.2011 22:08

на бернабеу !

Barca_fen112
30.04.2011 21:59

То съдята е виновен и за тази загуба на Мадрид ! Разбира се, че ще е той , то Сарагоса и те , като Барса само съдята им помага на тях за да бият ''великият'' Реал иначе все ''тръгват'' да обръщат мача ама така и не видяхме такова нещо...Смешен Реал , трагичен Моу !

valk0v
30.04.2011 21:58

Хахаха предполагам маринчо не е пуснал 10 защитника и това е резултата - ХАХАХАХА

Invitroooooo
30.04.2011 22:56

хаха виж пеп4о 2:1

pernabukan
30.04.2011 21:55

ахаха какво стана фенове на реал мадрид , почнахте да падате от спортинг хихон и сарагоса на бернабеу , леле какъв жалък отбор сте , просто реал мадрид в момента са толкова слаби и безпомощни , и сега ако съдията ви е бил виновен , просто незнам какви хора трябва да сте да се оправдаете и сега от съдията , и сега вече фенове на реал мадрид си признайте , че отборът ви не струва за нищо и в следващите няколко години няма да видите купа , как може да падате на бернабеу от сарагоса с 2:3 , цели 3 гола , представете си да допуснете 3 гола , хаха , жалка работа и при това реал вкараха гол с който стана 1:2 и им трябваше един гол за да изравнят и пак допускат гол , хаха , реал мадрид не струва за нищо , нищо чудно до края на първенството разликата в точките да е 20 точки *joking*

30.04.2011 21:45

sasedq Касияс още си е по-добър вратар от Валдез *lol*

sasedq
30.04.2011 21:53

никога не е бил и повярвай ми това е глупав спор.Нека не го продължаваме всеки си има мнение защото съм се опитвал да споря за вратари но просто е невъзможно

30.04.2011 21:44

biancorosso кви осминареал бе катил.Твоя Ювентус неможе да се класира за ЛЕ засрами се.

RSA92
03.05.2011 11:42

Аз пък си спомням няколко мача в не толкова далечното минало и как всеки път когато се изправите срещу нас Буфон и късмета ви спасяват.. Ако това му викаш дране.. Уулвс и те надраха Ман ютд като ги биха 1:0 и не излязоха от своете поле после.. : )

biancorosso
30.04.2011 23:47

Незнам къде може и не може да се класираме, може да сме в криза, но ще излезнем много скоро, а вие по традиция сте ни абонати.Спомни си последните мачове между нас и вас как ви драхме на Бернабеу и Дел Пиеро кви голове ви наниза...

shopovvvv
30.04.2011 21:41

Т'ва "осминареал" вече не е актуално, момче!

tenebrum
30.04.2011 21:28

хахах кво стана брее фенчета на Моу ,тоя мангал измислен с неговия антифутбол да ходи у Портокалия да копа нивата

gunners94
30.04.2011 21:23

хах нормално ли е такава скъпа селекция с ''мениджъра с купите" да губи от сарагоса

sasedq
30.04.2011 21:14

вижте головете на сарагоса и после казвайте че валдес е слаб *joking**lol*

sasedq

ххаха естествено че не казвам това.Касияс си е добър вратар просто ми е малко тъпо защото валдес е в неговата сянка а голяма разлика между двамата няма. И двамата имат добри и лоши качества просто неможе да се каже че касияс е много по добър от валдес за мен са си еднакво класни а за тая грешка на касияс е напълно нормална всеки греши.Последните години валдес много изчисти грешките и на мен ми харесва как пази.

brillante_297
30.04.2011 21:43

Не мисля, че Касияс е слаб, ако намекваш това. Вepно, че головете бяха много тъпи, ама Гуаpдиола дава почивки на Валдес, докато Моу дъpжи Касияс от началото на сезона!

deucec
30.04.2011 21:10

ся сигурно ще кажете че само със съдийски аванти може сарагоса да победи нали ? хахаха