Ясен: Заслужена победа. В края показахме характер

17:22
Треньорът на Левски Ясен Петров заяви след победата с 3:2 над Берое в Стара Загора в мача от 23-ия кръг на "А" група:

"Трудна победа, но сладка. Смятам, че спечелихме заслужено. Получи се открит двубой, в който имаше всичко. Двата отбора създадоха много ситуации пред, но повечето бяха пред вратата на съперника. Вкарахме три гола и закономерно си тръгнахме с трите точки. В края показахме характер, след като домакините на два пъти успяваха да ни изравнят. При дузпата за Берое Огнянов игра неволно с ръка. В ситуацията нямаше никаква непосредствена опасност за нас, а той беше с гръб към вратата ни. След това в последната минута имаше
дузпа срещу Иса, но нищо не беше отсъдено. Не смятам, че съдията показа еднакъв критерий".

gogo9803
25.04.2011 18:51

Сибоко ти май вярно си идиот,ако мислиш,че някой в близките 5-10 години ще повтори постиженията на Левски говоря за групите на ШЛ и 1/4 финал на Купата на Уефа(Лига Европа)!*evil*

siboko
24.04.2011 20:32

Четохте ли изказването на батков във гонга.Литек пак щели да се осерат във европа.тоя малоумник май забрави кой отбор е евроидиота *lol**lol**lol*

TeeHee
24.04.2011 18:43

Съдията съвсем явно си свиреше за Левски , тия момчета цял мач играха освен с крака и с ръце.Заслужавахме поне равен за добрата игра която показахме.Берое беше по-добрия отбор през по-голямата част от мача , особено през първото полувреме.Отменен съвсем нормален гол , но съдията не пусна авантаж в нормална за това ситуация.Честито все пак на Левски , но не заслужават титлата в България.Не че предпочитам съдийския отбор на Литекс , ама то работата не е да избереш между добро и лошо , ами по-малкото зло.

Doktorut
25.04.2011 20:29

Ти кой мач си гледал да приказваш, че Берое били по-добрия отбор. 2-та им гола бяха незаслужени- 1-ят случаен вратарска грешка, вторият несъществуваща дузпа...и никави реални положения през останалото време. Левски имаха поне още 3 чисти положения освен головете. Без тея късметлийски голове отивахте на много на 0!!!

trancee
24.04.2011 17:30

А защо не каже нещо за авантажа, който трябваше да даде съдията за нашите (Берое) през първото полувреме, в ситуацията, където вкарахме гол, а беше отменен, хаха. Не мисля, че победата им беше заслужена, според мен мачът беше заслужен Х, но така се получи, левскарите винаги ни вкарват в края, това е традиция. Честито!