Моуриньо: Заслужихме успеха

09:23
Спечелихме с характер, сила и психика, доволен бе наставникът на Реал Мадрид Жосе Моуриньо след победата над Барселона във финала за Купа на Краля снощи.

"Мисля, че заслужавахме успеха. Отборът се труди много и упорито. Срещата щеше да е различна, ако бяхме вкарали през първото полувреме. Също така можеше да се промени, ако Пинто не беше направил фантастично спасяване след шут на Ди Мария. През първото полувреме бяхме по-добри, през второто те бяха. Спечелихме с характер, сила и психика. Знаехме, че можем и го сторихме", сподели Жозе.

"Срещу отбор като Барселона винаги е специално. Горд съм, защото спечелих купите и на четирите най-силни първенства в Европа", каза още португалецът.

Cristian0
22.04.2011 01:16

Нека "ВЕЛИКАТА" Барса да спечелят титлата в Примера,а Реал да играят финал в ШЛ (надявам се финала да е Реал-Ман Юн.) и при евентуална победа да вземат "маловажните" купата на караля и най-вече ШЛ.

Cristian0
22.04.2011 01:10

Аз не съм фен нито на Барса нито на Реал (фен съм на Ман Юн.),но ме дразни това,че хората в Барселона си мислят,че те са много много класи над всички останали (особено след първото Ел Класико 5:0) и едвали не всички титли и купи им пренадлежат!!! Не бих казъл,че съм гледал повечето им мачове в първенството,но от това което виждам по репортажи головете им половината са от засади или след спорни отсъвдания на реферите,червени картони за противници и т.н.

Divaka_Ivaka
21.04.2011 21:34

а дани алвес не трябвасхе ли след кви нарушения хахах smeshnici

plamo_85
21.04.2011 21:24

Пепе трябваше да бъде изгонен, такива бруталности направи, а само жълт картон за 120 мин...и после съдията подпирал Барса...

plamo_85
21.04.2011 21:22

BornToHate мииииишкааааа сииииии тиииииииииии..... *joking*

GGMU_221
21.04.2011 13:50

не съм фен на никой от отборите, но при първия мач на Реал с Майорка маиче резултата беше 0:0 и тогава Мауринио каза че когато започва с равенство печели титли, нищо от не е решено в ШЛ но този сезон Моу ще изпусне премиера дивисион*ball*

BornToHate
21.04.2011 12:21

Мишкиииииииии. Какво значени има в коя половина се е играл мача или кой колко е владял топката? Мишкииии Да разиграваш топката със защитниците и вратаря не значи нищо друго освен, че си нямаш и идея как да я изнесеш в предни позиции. ХАЛА МАДРИД

kolio_vg
21.04.2011 09:50

Първо мача беше равностоен,донякъде Реал заслужиха да бият,второ Барса да си вземат урок,добре дойде тази загуба даже се радвам,защото няма да излезнем в ШЛ с самочувстие,както вчера след онова 1:1,трето феновете на Реал да си ударят по една чикия за победата*joking*

S1ck
21.04.2011 10:17

Ти кой мач гледа? Първото полувреме Барселона нямаха аката, второто беше обратното, изключая положението на Ди Мария и една трудна ситуация на Роналдо. В продълженията Барса владееха повече, но пак не направиха нищо опасно. Реал имаха две положения - гола и в 118 минута пропуските на Адебайор и Роналдо. Мачът, откъм положения, беше абсолютно равностоен. Да, сигурно процентът на владеене на топката е в полза на Барса, но какво от това. Само да вметна, за да не продължаваме спора, не съм фен на нито един от двата отбора. Абсолютно все едно ми е, кой печели от тях и кой не. Гледам мачовете им, защото са едни от най-добрите отбори и играчи. Победителят, за мен, е без значение!