Арсенал и Ливърпул не се победиха след голове от дузпи в 97-а и 101-а минути

20:03
Отборите на Арсенал и Ливърпул приключиха наравно в  мач от 32-я кръг на английската Висша лига. Двубоят на "Емирейтс Стейдиъм" приключи при резултат 1:1 след две реализирани дузпи в добавеното време на мача.

В началото на срещата и двата отбора организираха по една добра атака, но не успяха да достигнат до завършващ удар. Иначе в първите минути борбата се водеше предимно в срещата на терена. В 7-а минута на мача Луис Суарес стреля от пряк свободен удар, но вратарят на домакините Войчех Шчесни внимаваше и се справи безпроблемно в ситуацията. След това пък на два пъти Анди Керъл стреля с глава, но и двата пъти неточно. Арсенал беше много близо до откриване на резултата в 13-а минута, когато Тио Уолкът отправи много хубав изненадващ изстрел от около 20 метра и затрудни максимално Рейна, но с общи усилия бранителите на гостите се справиха и не допуснаха гол.  След това след центриране от корнер бранителят на "топчиите" Косчиелни стреля с глава, а топката се отби от напречната греда на Рейна и отказа да влезе във вратата. В 21-а минута пък Фабио Аурелио получи контузия и мениджърът на гостите Кини Далглиш бе принуден да го замени с младока Джак Робинсън. Последваха силни минути за Арсенал, но играчите на Венгер не успяха да създадат нови чисто положение. Това бе до първата минута на добавеното време на първото полувреме, когато Ебуе получи отличен пас от Фабрегас в наказателното поле на Ливърпул, но котдивоарският халф не успя да преодолее Рейна с диагонален изстрел.

Четири минути след началото на второто полувреме Луис Суарес се озова на отлична стрелкова позиция, но изстрелът му с левия крак от другата пред наказателното поле бе неточен. След това Раул Мейрелеш стреля от дистанция, но без успех. В 56-а минута на мача сблъсък между младока Джон Фланаган и Джейми Карагър доведе до много сериозна контузия в главата на опитния защитник на Ливърпул, който бе заменен принудително от Сотириос Кириакос. Чудесна възможност се откри пред Ван Перси в 72-а минута след пас на Самир Насри, но прехвърлящият удар на холандския нападател бе неточен. Много хубава контраатака на Ливърпул в 76-а минута завърши с изстрел по земя на Луис Суарес, но блестяща изява на Шчесни предотврати попадение в неговата врата. Много красива комбинация между Фабрегас, Насри и Ван Перси изведе нападателя на домакините очи в очи с Рейна, но стражът на Ливърпул не позволи на холандеца да го преодолее в тази изключително чиста голова ситуация. След тогава пък Суарес опропасти добра възможност за Гостите, като стреля много неточно по диагонала. В 7-а минута да даденото допълнително време на мача Спиъринг фаулира Фабрегас в наказателното поле на Ливърпул и Арсенал получи правото да изпълни дузпа. Зад топката застана Робин Ван Перси, който реализира хладнокръвно. Но това не беше всичко, след като мърсисайдци получиха право на пряк свободен удар, който бе изпълнен от Суарес, а след това Емануел Ебуе фаулира Лейва в наказателното поле и бе отсъдена дузпа за Ливърпул. Дирк Кайт вкара от 11-те метра и така срещата приключи при краен резултат 1:1.

Стартови състави:

Арсенал: Шчесни, Косчиелни, Джуру, Клиши, Ебуе, Диаби, Уилшър, Насри, Фабрегас, Уолкът, Ван Перси

Ливърпул: Рейна, Аурелио, Карагър, Шкъртел, Фланаган, Лукас, Спиъринг, Мейрелеш, Кайт, Суарес, Керъл

Notlike
18.04.2011 15:00

Някои хора май хем ги боли, хем ги сърби. Ако няма зрелище, скука братче, ако е по-хубав мачът - уредена работа. Аз направо ви предлагам да спрете да гледате футбол и да играете в квартала и да обсъждате в махленската кръчма - 100% гаранция, че няма уреждане на мача.. аман от плиткоумни псевдоразбирачи.

luiz_lfc
18.04.2011 13:49

тоя под мен май е хаху а за мача за мен мача трябваше да свърши равен и съм доволен като цяло от отбора ман юн зимат титлата но другата година се връщаме така че .. .

chicken
18.04.2011 17:14

аххахаххахахаха Вие двамата що не се наебете взаимно че май вас ви сърби боклуци нещасни кви псевдо разбираче маикати недъгав гей смотан никога смешният ви отбор няма да е преди Арсенал ама никога запомни от един псевдо разбирач сяляк смотан

chicken
18.04.2011 09:52

Не се хабете да пищете деца и момчета, мача си беше нагласен ама от всякаде, както и цялото първенство и футбола на световно равнище, просто при тези милиарди за футболни залози по цял свят и то само за един мач няма как да не са нагласени подобни мачове. Ваобще какво е това 1:1 с две дузпи след 97 мин. защо по дяволите не свири в 98та и даде дузпа за Лив в 100та - повтарям ЗАщОТО МАчА Е НАГЛАСЕН. Направо на съдията мо гу казаха в слушалката, не гадая обеден съм. Честита титла на Ман Юн.

rokera_henry
18.04.2011 03:23

Jokoman, специално за този сезон, съдийството особено на някои мачове, беше по-зле дори и от българското първенство. То не знаеш да се смееш ли, да плачеш ли, заради отсъждания, на които бях свидетел този сезон и които за жалост никак не бяха малко. А проти българи, че има, има, а специално за този мач, съдията не ни е виновен за Х-са. А това че някой се е подигравал на друг, независимо как, дали е псувал или обиждал и вие правите същото, мислите ли че не падате на същото ниво на простотия? То си е ваша работа колко да простеете, но примери с ваши фенове и злоба има бол, така че ако почнем да говорим кой как се заяжда и къде обижда и говори, ще ми отнеме една седмица да пиша тук. Въпроса опира до твоето/вашето възпитание и държание, както и манталитет, както вече казах, въпрос на избор е колко надолу ще паднеш.. *wink*

18.04.2011 03:16

fena_man_utd, по твоята логика, съдиата не трябваше да свири край на мача веднага след дузпата на Каут, да не говорим, че стена не се строи 3 минути, айде стига дрънка глупости, но все пак да не забравяме на кой отбор си фен. ENGLANDFTW, Ливера легнаха на Арсенал, бе, трябваше да бият, владееха повече и имаха повече положения *sick* *thumb_down* Смешна история е тука, ама тва е, разни хора, разни идеали, това ще кажа, та да не стана по-краен.

ENGLANDFTW
17.04.2011 23:08

И двете ситуации си бяха дайв. Рефера просто беше решил да направи мача малко по-интересен в края, щото в редовното време беше доста скучен *joking*

Skeletan
17.04.2011 23:03

Аз гледах много, много внимателно положението при дузпата за Арсенал и съм на мнение, че такава не трябваше да бъде свирена. Според мен Фабрегас симулира. Имаше контакт, но испанецът преигра. Това беше по-скоро докосване. Според мен тогава нямаше дузпа.

andi_boy
18.04.2011 16:35

Skeletan като си толкова голям играч,кажи ми положението на Дир Каут 1-вото половреме!

karlosh
17.04.2011 22:26

само говорите ма нищо не разбирате ... толкова сте гнусни че не ми се коментира ... ! *angry*

ramosdabest
17.04.2011 21:55

предпочитам старите мачове пред тези които се играят сега *wink*

ramosdabest
17.04.2011 21:30

мача беше уреден , не разбрахте ли , няма как цели 90 мин да не вкарат нито един гол а после последните минути 2 дуспи *thumb_down* е*а му се мамата вече и на качествения футбол , сичко вече е за пари *thumb_up*

MascoT8
17.04.2011 21:14

Садията подпира Ливърпул ли ? хах ... спъват Каут ... топката е в Арсенал и съдията дава аванташ как става това ми кажете ?

Fabregas_boy
17.04.2011 21:04

Джокоман,вчера не съм влизал в тази статия та не знам дали е имало такива,които да се подигрват,но и да е имало това само показва,че този сайт е пълен да не казвам с какво. *wink* Вместо всеки да си подкрепя отбора и да се занимава с другите колкото за феърплея и спортния дух,тука всеки се заяжда,било то фен на Барса,Реал,Арсенал, Манчестър,ЦСКА, Левски или Крива капла Мейково.

ManUnitedfan07
17.04.2011 21:02

Фабрегас_бой, ами защо някои от феновете на Арсенал вчера ни се подиграваха за загубата и то с коментари от сорта "честит ви требъл" ? Както виждаш, справедливост има.. както вие в наща, така и ние в ваща.Просто е - това е България. *lol*

Jokoman
17.04.2011 20:49

Извинявай ама темата е за сички...Пък да питам тогава кво правеха вчера феновете на Арсенал в темата за Юнайтед и Ситии само се кефаха и пускага коментри от сорта "Честит ви требъл" ние поне не сме дошли тука да ви подиграваме ,а да изразяваме лично мнение *stop*

fena_man_utd
17.04.2011 20:47

аа1,Доста е смешно да казваш кога трябва да се свири край на мача.Искам да те питам нещо като толкова знаеш.Как ти определяш,че се дава край на мача.Когато единият отбор е вкарал и не се даде шанс дори и една атака да направи противника или когато се вкара гол и веднага да се свири.Мислиш ли,че беше правилно и редно веднага след гола на Перси да се свири края на мача.Еми само преброй секундите,които се загубиха за двете дузпи сложи и отпразнуването на двата гола добави и реденето на стената в 99 мин и прецени дали беше правилно или не да се добави още плюс няколко минути отгоре допълнително време.

17.04.2011 20:45

Офф,няои фенове на Ливърпул,на Юнайтед и на Арсенал(да,на Арсенал) взеха много да дразнят.И ако феновете на гънърс ни е яд,защото Ебуе направи глупава постъпка,а феновете на пул,защото някой от нас ги е обидил,КАКВО ПРАВЯТ феновете на дяволите тук?!А иначе точно те говореха как Ливера щели да легнат.Дузпата за Ливърпул си я имаше макар и късно заради забавянето на играта от Перси и накъсванията през добавените 8 минути,ако нещо трябва да е спорно,то това е задържането на Джуру ж началото на мача,но предвид ситуацията(пълен хаос в пеналта и съдията се чуди кой да гледа) и ранната минута резултата е НАПЪЛНО СПРАВЕДЛИВ. *wink*

vik0_92_
17.04.2011 20:42

aa1- Пак спориш като арсенал вкараха гола доде се радваха времето да не беше спряло? а докато са обесняваха за дуспата? ако е като в баскета вместо 97 щеше да е 67 мин. така че съдията реши да се застрахова щото не беше сигорен 100% че дузпа за аресенал е имало така че ... всичко е минало и вместо да се радвате че ке паднахте дори вия само спорите(макар че арсенал беше по добрия отбор като цяло) Но пуул бяха с няколко много добри възможности !

manunited666
17.04.2011 20:39

Нека феновете на Арсенал си зададат логичния въпрос ... Ако съдията найстина подпираше Ливърпул дали щеше да даде дузпа за Арсенал в 98-та минута ?

Jokoman
17.04.2011 20:37

Ей престанете с тия съдийбе...Вие по добре ли ще свирите мача...Като гледам и в ФА не са ви взели да казвате дали подпират някого или не...Заради такива прости Българи държавата ни пропада...Това е ВЛ а не БГ пътвенство *thumb_up*

ENGLANDFTW
17.04.2011 20:36

Днес тотално се изясни, че Арсенал не зслужават да станат шампиони. Благодарности и на Ливърпул за честната игра тоя път.

lfc_barca
17.04.2011 20:35

red_army_10 човек ДАЛГЛИШ е постигнал толкова много като мениджър и играч , че само САФ може да се сравнява с него аа останалите дори на малкия му пръст не стъпва и боли ма мене ку*а че Венгер е мениджър на деситилетието и има 1/2 мениджъра които са постигнали повече от тази френска пародия за последното деситилетие *beer* *thumb_up*

Notlike

По-скоро се сърдете на нескопосаните си играчи, които загубиха 2 точки срещу детска градина...

17.04.2011 20:34

Сега гледах внимателно дузпата за Ливърпул и мога да кажа,че леко беше пресилена.С две думи 50/50 беше ситуацията.Всеки сам по себе си може да я тълкува.Но нека не забравяме,че отбор,който се бори за трофей не може само на една-две ситуации да се надява да спечели даден мач или да спечели титлата.

tiesto_4life
17.04.2011 20:31

Няма такъв измислен съдия.Както виниги всички против Арсенал и всеки подпира Манчестър.Така шампион не се става!

aa1,Да,той съдията ще слуша ти какво му кажеш и така ще го свири.Стани съдия и свири ти като той не може в крайна сметка ти отиди може пък да си по-добър от него.Сега да ти отговоря и на въпроса.Първо гола за Арсенал падна в 97 мин,а не в 98 както ти пишеш не виждам как реши,че след гола трябва да се свири края на мача или се бъркам,че оставаше поне още една минута.Второ това,че Ливърпул вкараха своя гол в 102 мин не е нищо странно.Защо вратарят им не я спаси?Можеше да го направи,но уви не успя.Другото,което е,ако не си забелязвал допълнително време се добавя още когато и играча празнува своя гол.Защото,ако си преброил горе-долу секундите,които се загубиха след гола на Перси щеше да установиш,че минаха поне 30сек само за празнуването на гола му.Мисля че ти отговорих точно и ясно защо се стекоха нещата по този начин.

liverpool9418
17.04.2011 20:28

Искам да кажа на аа1, че дузпата беше в 96 минута при продължение от 8 мин. Не съм добър по математика и ви се моля да ме поправите ако сбъркам, но мисля че от 96 минута до 98 има още 2 минути. Прав ли съм ? Да, май да. Но да погледнем тези 8 минути продължение...май бяхте сигурни че Ливърпул ще ви дадът мача, за да не станат Манчо шемпиони...сорка заблудени братлета. А вие като вкарахте гола и бяхте готови да си тръгнете, защото си мислихте че мача е свършил, но с Ливърпул се играе ДО КРАЯ !!! Това е Ливърпул, това е Крал Кени!!! Венгер накрая постъпи невероятно глупаво, като не поздрави Кени Далглиш. Това че отбора му не може да задържи преднината си 2 минути наистина е тъжно.

Jokoman
17.04.2011 20:27

ОО господи и вие почнахте като Челси...Целия свят е срещу ваз *lol* Я си вижте отборите и ще разберете че вината е в тях не в някой друг *thumb_up*

Jokoman
17.04.2011 20:25

Добре както кажеш така е..И на моя отбор да бяха направили така и аз щеше да съм ядосан *thumb_up*

aa1
17.04.2011 20:24

Минутата беше 98.12 когато защитник на Арсенал изрита силно топката напред и играч на Ливърпуул я спечели във въздуха в центъра.При такова положение се свири края.Но пак повтарям - след като Арсенал играе и най-малките нещица са срещу тях.Няма смисъл да коментираме такива ситуации, честито на Пуул. *thumb_up*

aa1
17.04.2011 20:23

Jokoman, а защо след изпълнението на дузпата на Ливърпуул се свири веднага края?След толкова дълго забаваня и при изпълнението на пряк-свободния?Няма логика приятелю, не веднъж съм виждал как след дузпа в последните секунди се свири края веднага след изпълнението й.Тук просто нямаше смисъл мача да продължава, но само и единствено съдията си знае. *thumb_up*

Jokoman
17.04.2011 20:22

aa1 при 8 мин продължение и при дуспа и забавяне допълнително на играта немое ви свири кога ви е кеф на вазе края.....

17.04.2011 20:21

the_phenomenon и защо ако Юнайтед спечелят титлата то ще е несправедливо ? Тогава кои ако я земе ще е справедливо ? Аиде тука чета коментари как Арсенал не я заслужавали , Челси са на цели 8 точки от Юнайтед те имаха период от 10 мача дето гол не можеха да вкарат , Ливърпул пък са доста назад , че дори да ги включваме в коментари за титлата и в този случай кои тогава я заслужава най-много ? Ман Сити ли ? Или можеби Болтън , де да знам ?!

Notlike

Той пък сякаш е взел повече трофеи от Кенито... той терен не е помирисал като играч..и все пак, накрая си пролича що не го обичат другите треньори - няма такъв мушмул като Арсенчо *lol*

red_army_10
17.04.2011 20:18

lfc barca, мойто момче... Венгер е треньор на десетилетието. Ще стиска ръката на когото си поиска *thumb_up*

aa1
17.04.2011 20:17

Аз само едно се чудя - защо се игра до 102 минута?Как може след изпълнението на дузпа за Ливърпуул да се свири веднага края, а след изпълнението на дузпата за Арсенал в 98 минута не се свири края.Само това не мога да разбера.В 98-а минута се изпълнява дузпата, свири се края и точка по въпроса.Съдията доста дребни грешчици допусна, но и такива неща се случват, по-важното е, че нашия отбор НИЩО пак не показа и за пореден път загубихме точки на наш терен..В последните пет мача изгубихме 8 точки, няма как да сме шампиони с такава статистика. *thumb_up*

vik0_92_

Виж Юнайтед още не са шампиони така че е рано да се говори. *wink*

red_army_10
17.04.2011 20:16

fena man utd само не разбрах защо по дяволите трябваше да си натискаш миризливия задник в тая тема? Ако трябва да си говорим за справедливост любимият ти отбор и ФА щяха да са заличени от тази игра.

lfc_barca
17.04.2011 20:15

Венгер леш такъв за къв се мислиш вее за по-голям и по-велик от КИНГ КЕННИ ли вее ти си си виновен не КИНГ КЕННИ бахти идиота не му стиска ръката *angry* *angry* *evil* *sick*

vargala1313
17.04.2011 20:14

В момента Юнайтед е шампион на 90% а в вторник Юнайтед като бие Нюкасъл и после в сряда тотнъм като бие арсенал са Шампиони на 100% *lol*

TeeHee
17.04.2011 20:13

Логично беше да не клекнат , защото се борят за участие в Евро турнирите което в крайна сметка им е по-важно от това дали ще подпомогнат някой ЕВЕНТУАЛНО да попречи на Ман Юнайтед да ги измести от мястото на най-титулуван клуб в Англия.

aa1

Вико_92, значи аз поне не видях нарушение на Ебуе срещу Каут, защото Каут просто си застана пред Ебуе и защитника нямаше какво да направи освен да го блъсне и то го блъсна доста леко.За дузпата на Арсенал също много може да се спори, защото топката беше малко невъзможна за Фабрегас, но там нарушението беше очевадно и ми се струва, че по-скоро дузпа трябваше да се свири.Не казвам, че Юнайтед са съдииски отбор, а че ФА много смешно се подиграват с Арсенал, защото ако искаш мога да ти изброя 10 мача, в които Арсенал бе порязан така мощно от съдиите, че лошо да ти стане..Не искам да коментирам Юнайтед, Юнайтед да си гледат техните мачове, ние ще си гледаме нашите.Пак ви честитя титлата и дано ФА скоро да се осъзнае и да намери някой малко по-качествен съдия. *thumb_up*

Twixy

Еми и при двата пъти имаше дузпа, страхотен мач *thumb_up* YNWA!

17.04.2011 20:12

Арсенал ги гледах от 60 мин и мога да кажа,че равенството е напълно справедливо.Друг е въпроса дали на вас ви харесва или не.

moonwalkera
17.04.2011 20:11

Честито Манчестър .. съжалявам че отбора ми и тази година ще остане без титла но просто не я заслужаваме...точно както и не заслужавахме днес да победим Ливърпул...справедливо равенство и разочарование от Арсенал,Ебуе и Венгер

BerbaTheBest

Венгер вместо да поздрави,той тръгна да се кара.Френска му работа.

ANFIELDROAD1892

Много слаб мач и за двата отбора.Жалко,че се контузиха 3ма наши много важни играчи.

LiverpoolFen20
17.04.2011 20:10

Страхотни последни минути . Ако си на стадиона да си получил инфаркт. Дузпата за Арсенал я имаше , за моя отбор бе малко пресилена но все пак я дадоха. Още един път СТРАХОТЕН мач и поздравления на МЮ за титлата ,която спечелиха. А за Дан68 ... Ти си един олигофрен . 1-во защото никога Карагър не е чупил крак на Нани . 2-ро . Само олигофрен може да се подиграва на даден контузен футболист пък бил той от Пуул , МЮ ,Арсенал или който и да е отбор ... *stop*

korektor

и само да попитам сички умници който казваха че Поол ще легне ко стана ????

vik0_92_

aa1 - пич много дразниш с глупавите си коментари сложи си ръката на сърцето и кажи дали арсенал трябваше да бият дузпа и ако е така ако арсенал имаше 100% дузпа то тази на Пуул беше 150% най ти е лесно да викаш че Юнайтед са съдииски отбор сега и Пуул другиден и Тотнъм ... *wink* осъзнай се малко ако сте толкова добри няма да разчитате на дузпи в 97 мин. *thumb_up* Glory Glory Man United *devil*

Дузпите си бяха 100 % така че и да говорите и да не говорите нищо няма да кажете,защото се видя,че и двете си бяха реални.Да почнете да ги критикувате говори,че нищо неразбирате от футбол.А това,че е дал 11мин т.е още 3 от предвиденото не виждам какъв е проблема.Не веднъж или два пъти съм казвал,че главният съдия решава кога да свири и кога не.А не вие!

la4o71
17.04.2011 20:09

Венгер и Даглиш не се поздравиха... За първи път виждам такова чудо..
Айде успех и на 2вата отбора , направиха хубав мач..Още нищо не е решено.. Трябва Юнайтед да бият задължително Нюкасъл! Успех и дано накрая Юнайтед да взенат Титлата - 19 титла!

Shtengi

Благодаря на двата отбора че ни направихте шампион *wink* *thumb_up*

bobskia1

Не знаех,че в Англия ги свирят тези дузпи "Велизарки"!

Vidich

Жалко е да си по добрия отбор в много по-голямата част на мача и рефера да се изгаври по такъв брутален начин...с една дума рефера се изгаври с АРСЕНА; *sad*(( МНОГО ТЪЖНО

aa1
17.04.2011 20:07

Ники_андре, стига с тези съдии, стига...Виж, че отбора ни играе като третокласници пред блока...Толкова слаби, толкова безидеини, толкова смешни футболисти в Арсенал скоро не съм гледал.Аз от тук до края на сезона ще изгледам само мача с Тотнъм и оттам нямам сили да се мъча вече с този отбор този сезон.Късмет пожелавам на момчетата и дано догодина да ме накарат да издържа докрая.За 13 години за първи път нямам никакво желание да гледам Арсенал, ама никакво!!!

korektor

при продължение 8 минути да дадът дуспа в 11 минута продължение ..........оффффффффффффффффффф ко да говора лелелеле *angry*

Уникален мач,дузпа за Пул имаше само ми се стори,че преди изпълнението на Суарез съдията му каза:Един изстрел(демек след него свири),но може и да се бъркам. *wink* Ситуацията с Джуру беше спорна,но както можеше така и не можеше да се даде дузпа.Уникален мач,поздравления и за двата отбора! *thumb_up*

Notlike

Как ги мушнахме в последната секунда, хихихихи, много боли тогава. И двете дузпи бяха поредени от мозъчен дефицит...

niki_andre
17.04.2011 20:06

НЯМА ТАКИВА ПРОДАЖНИ СЪДИИ НЯМААААААААААА *lol*

17.04.2011 20:05

Арсенал най-смешните.. Хахаха.... *lol* Вчера ни се смяхте, сега яжте хикса... *party* *thumb_up* *smile*

aa1

Колкото до играта на отбора...Трагични за пореден път и вече не виждам как ще си тръгнем от ''Уайт Шит Лейн'' с по-малко от 3 гола.Браво на тези маймуни, които получават десетки хиляди на седмица за да играят този ''футбол''.Браво.За анти-феновете на Арсенал също да кажа нещо - барайте ми гологлавия войн пе*алчета.

Юнайтед шампион!!!Празнувайте момчета днес е празник за цял Манчестър!

color
17.04.2011 20:04

1:1 това вече е реалния резултат

desangele

ХАХАХАХАХА ТОЯ СЪДИЯТА ВЗЕ ЧЕ СА ПРИТЕСНИ И ДАДЕ И НА ЛИВЪРПУЛ ХАХАХАХАХАХАХХАХА *lol*

dan_68
17.04.2011 20:03

Тъпо ли ви е ве Арсенал !! *lol* Вчера се смяхте на Манчестър ся ви се връща *lol*

aa1

50-50 дузпа за Арсенал, АДСКИИИИИИИИ СМЕШНА дузпа за Ливърпуул..Продължавайте драги съдии, продължавайте да ни режете и някога в Англия ще има честен футбол...Смешна работа.Честито на Ливърпуул, честито на ФА за титлата на Юнайтед и честито на Юнайтед за титлата. *thumb_up*

minimalist

най-смешния и трагичен отбор Аналлл ! хахахаха *lol* *party* пародия на отборче

lozan_kr

еееееееее надминахте и манчестър?!! *lol* може и шампиони???

SenseleSs
17.04.2011 20:02

След 80-та минута да не е забранено да се дават дузпи палячо ?

Frankie_0

уеесссссссссс веееееееееееееееееееееееееееее *lol* *thumb_up*

desangele
17.04.2011 20:01

Пак ли съдията подкрепя Манчестър? *lol* В 97 минута дузпа и не е единствената.Я си спомнете колко още са ви давали след 80-тата *thumb_down*

Frankie_0
17.04.2011 19:59

мамка вииии ... бахти шампионите ще ставате .. в 98 минута гол от дузпа

dan_68
17.04.2011 19:26

На Карагър му се върна за счупването на крака на Нани (нека псуването по мой адрес започне) *angry*

Don_Gonzo
17.04.2011 18:59

Това е за трагедията на "Хилзбъро"
read41599.html

ice_arsen
17.04.2011 18:55

поклон пред паметта на загиналите!!Не просто само го гледам без коментар и няма как да разбера иначе нача е добър ,дано не направим глупава грешка в защита

RosickyBoy
17.04.2011 18:54

89-та година 96 фена на Ливърпул са загинали (и аз не разбрах по какъв начин). Иначе, Бобски, така като гледам Ливърпул направо СМАЗА Арсенал...за 0:0 се борят Пул, не го ли разбра... *thumb_up*

Notlike
17.04.2011 18:52

Трагедията Хилзбъро, как защо? А иначе съм много доволен от резултата за момента. Да видим дали детската ни градина ще удържи мача *smile*