Батков: Загубихме титлата още с поражението от ЦСКА

19:20
Левски загуби титлата с поражението от ЦСКА, остава да се надяваме да побеждаваме до края, сподели президентът на Левски Тодор Батков след нулевото равенство при гостуването на Миньор Перник.

"Имаше и умора - преди четири дни играхме тежък мач. Постарахме се, но трябваше да играем целия мач, както през последните 15 минути. Продължаваме, първенството свършва на 29 май. След слабата игра и загубата от ЦСКА, отборът изпадна в психологическа криза", каза Батков.

" Левски загуби титлата с поражението от ЦСКА. Остава да се надяваме да побеждаваме до края и всички отбори да играят феърплей. Миньор игра и през второто полувреме, а не само през първото, както направи в първи кръг", допълни президентът на "сините".

Запитан дали има предвид загубата на Миньор от Литекс с 0:3 в началото на пролетния дял на шампионата, Батков отвърна: "Да, да".