Локо Пловдив и Монтана си разделиха по точка

19:08
Локомотов Пловдив не успя да преодолее Монтана и тимовете завършиха 1:1 в среща от 21-я кръг на А група.

На стадион "Огоста" пловдивските железничари поведоха още в 11-та минута, след като създадоха опасна ситуация след центриране на Габор Ерош от фаул Пламен Крачунов отбеляза в мрежата на Левашки за 1:0. Десет минути по-късно обаче Монтана изравниха от дузпа, която съдията отсъди, след като Луис Едуардо нахлу в наказателното поле, но беше спънат от Юнес Бенжалюн. До края на полувремето, а в последствие и в мача не се случи нищо кой знае колко запомнящо се. Тимовете правеха вяли атаки, които така или иначе нямаха опасен за противника финал.

Малко по-рано днес Левски завърши също с равенство 1:1 с Миньор Перник. В 21:00 часа ще се играе мача между лидерите Литекс и ЦСКА в Ловеч.