Черно море вкара само пет на Видима

16:49
Победа с 5:0 срещу Видима Раковски записа тима на Черно Море в среща от 21-ия кръг на "А" група.

"Моряците", които се изкачиха на четвъртото място в класирането, преди изиграването на останалите мачове от кръга, поведоха с 1:0 в 35-та минута, когато Георги Илиев вкара със страхотно воле. Груба грешка в отбраната на Видима в 40-та минута доведе до това, че Дончо Атанасов открадна топката и останал сам срещу Колев не сгреши за 2:0. Черно Море поведе с 3:0 в 47-та минута, когато Атанасов се възползва от неразбирателство в отбраната на гостите и от точката на дузпата оплете топката в мрежата на Колев. Георги Илиев направи първата си голова асистенция в мача, след като в 73-та минута подаде на Ратников успоредно на голлинията и естонският играч се разписа за 4:0.

Точка на спора сложи резервата Михаил Лазаров в 83-та минута, отново след пас на Илиев, оформяйки крайното 5:0 за варненския тим.