Индзаги и Шевченко вкараха три на Хановер

11:28
Италианският гранд Милан победи отбора на Чавдар Янков Хановер 96 в контролна среща с 3:2. Двубоят се игра на "АВД Aрена", като по трибуните имаше над 50 000 зрители.

Попаденията за "росонерите" станаха дело на Андрий Шевченко и Филипо Индзаги на два пъти, като и трите гола за италианския тим паднаха през второто полувреме.

През първата част пък Шаболч Хущи откри за домакините след добавка при изпълнение на дузпа в 10-та минута. Майк Ханке изравни за Хановер в 74-та минута, но малко след това Пипо Индзаги донесе победата на Милан и оформи крайното 3:2.

Дебют за "росонерите" направи Тиаго Силва, който остави отлични впечатления с изявите си на старши треньора на тима Карло Анчелоти.