Коко Динев отрича за "черно тото"

10:37
Президентът на Локомотив Пловдив Коко Динев опроверга слуховете, че сутрешната контрола, спечелена с 3:1 от неговия отбор над Вихрен Сандански, е била договорена заради "черно тото", съобщава "24 часа".

"Този мач бе заплануван едва преди 2 дни. Можете ли да ми кажете в коя къща може да се заложи на този мач? Никъде по света няма срещи, толкова скоро насрочени, на които да се залага. Контролата се игра рано, понеже момчетата искат да се приберат в Пловдив, за да могат да гледат квалификацията България - Швейцария.

Имаме нов спортен директор - Бранко Милованович. Той ще реши съдбата на Неделчо Матушев. Базил де Карвальо на 90% ще се върне при нас. В момента е свободен агент и преговаряме за личните му условия", каза босът на Локо.

Иначе в мача домакините от Сандански поведоха в края на полувремето чрез Цветелин Радев. Малко след почивката Патрик Огунсото с глава изравни. После Христо Златински обърна резултата с още две попадения.