Атлетик Билбао спаси точката в края срещу Хетафе

09:11
Отборът на Атлетик Билбао се добра до равенство 2:2 при гостуването си на Хетафе в мач от 28-я кръг на испанската Ла Лига, след като нападателят на тима Урко Вера се разписа в продължението на двубоя.

Първото полувреме на стадион "Алфонсо Перес" завърши при нулево равенство, но през втората част паднаха цели четири гола. Капитанът на домакините Ману дел Морал отбеляза три попадения, но едно от тях бе в собствената му врата. Той откри резултата в полза на Хетафе в 58-та минута, преди да си отбележи автогол в 70-та. Пет минути преди края отново Ману изведе домакините напред, но в продължението Урко донесе точката за Билбао.

Отборът от Баската провинция е на шесто място с 42 точки, докато Хетафе е на 11-та позиция с 34 точки.