Стъпиха с бутоните върху главата на Тоти (видео)

09:45
Рома за пореден път постигна победа в градското дерби, този път с 2:0, като и двата гола за "вълците" бяха отбелязани от капитана на тима Франческо Тоти.

И този път обаче римското дерби не мина без грубости и необмислени постъпки от играчите на терена.

В 73-а минута халфът Матусалем от Лацио по изключително груб начин стъпи с бутоните си върху главата на Тоти, който преди това бе повален на земята. Странно защо Матусалем не бе санкциониран с картон, но важното е че капитанът на Рома се размина без сериозна контузия, а дори след това реализира дузпа в добавеното време на мача.