Лисандро Лопес загря с хеттрик за Реал Мадрид

20:17

Звездата на Лион Лисандро Лопес отбеляза хеттрик при днешния домакински успех на своя тим с 5:0 над Арле в среща от френската Лига 1.

Аржентинският нападател, който се завърна в състава на Клод Пюел след известно време в лазарета на тима, заради травма, откри резултата в 13-та минута. Пянич направи 2:0 в 17-та минута, а Лопес оформи своя хеттрик след попадения в 51-та и 55-та минути. Точка на спора сложи бразилският национал Мишел Бастос с гола си в 90-та минута.

В другата среща, която се игра днес, Бордо спечели с 3:1 при гостуването на Брест. Вендел, Плашил и Диабете се разписаха за жирондинците, а за домакините вкара Ферадж.