Алмерия взе гостуването на Еркулес

20:05
Отборът на Алмерия спечели с 2:1 при гостуването на Еркулес в мач от неделната програма на испанската Примера Дивисион.

Круз се разписа за 1:0 в полза на домакините в 50-та минута, но Фегули направи 1:1 в 69-та минута. Трите точки за Алмерия донесе М\'Бами, който прати топката в мрежата на домакинския отбор в 72-та минута.

В друг мач от кръга, Спортинг Хихон срази у дома тима на Хетафе с 2:0. Мигел се разписа за 1:0 в 32-та минута, а второто попадение бе дело на Кастро в 40-та минута.

Кайседо пък донесе трите точки за Леванте, който надви у дома Еспаньол с 1:0, а Малага загуби вкъщи от Осасуна с 0:1, след гол на Серджо в 90-та минута.