Вердер Бремен взе трите точки във Фрайбург

18:39

Отборът на Вердер Бремен спечели с 3:1 гостуването на Фрайбург в мач от неделната програмата на германския футболен елит.

"Бременските музиканти" поведоха с 0:1 в 12-та минута, когато се разписа Сандро Вагнер. В 48-та минута, домакините от Фрайбург получиха правото да изпълнят 11-метров наказателен удар за нарушение на Боровски срещу Йендришек. Голмайсторът на Фрайбург Папис Сисе застана зад топката и вкара за 1:1, с което реализира своя гол номер 17 за сезона.

Нападателят на гостите Клаудио Писаро обаче вкара петото си попадение за тази кампания за 1:2 в 75-та минута, а Марко Марин оформи крайното 1:3 в 90-та минута.