"Много пъти съм казвал, че съм много щастлив в Англия, а в Ливърпул ми е комфортно. Но не съм готов пред когото и да е да се кълна във вечна любов. Това е невъзможно. Всеки футболист, който произнася такива слова, лъже. Какво да кажа повече – вечна любов не съществува в природата", каза Рейна.
"Смятам, че не ми е дошло времето да напусна Ливърпул, но никога няма да кажа: "Ще остана завинаги в този клуб". Всичко зависи от това как ще завърши настоящия сезон, в какви турнири ще участваме, от нашите амбиции, преди всичко от интересите на собствениците. Надявам се, че те са дошли в клуба с благородни намерения, но всички ние знаем икономическите реалности. Не мога да кажа нищо повече, защото имам петгодишен контракт. Имах сериозни предложения, но останах, защото исках да съхраня вярата в Ливърпул", добави още вратарят.






















За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!
РегистрацияКоментари
05.03.2011 13:05
Според мен точно Раян Гигс е типичен пример за вярност към клуба, в който играеш. Той е верен на МЮ и продалжава да играе за тях и голям хъс , макар и че е в МЮ вече 20 години. *thumb_up*
05.03.2011 11:45
то къде ще играем и от теб зависи... ако спреш да плямпаш и почнеш да спасяваш елементарни положения можеше и по-напред да сме.
05.03.2011 11:01
Всеки футболист, който произнася такива слова, лъже ..... Смешник пълен е тоя Рейна като говори такива простотии ... Да не би слочайно Дел Пиеро и Тоти ( както и много други играчи ) да са излъгали смешник ... Те са останали верни на свойте отбори от началото до края на своята кариера въпреки че още играят те ще завършат кариерите си в тези два отбора Юве и Рома ... Да не споменавам Малдини или примерно Джерард и Тери *erm* *thumb_up*