Наказаха ЦСКА с един мач лишаване от домакинство

08:18
Наказаха ЦСКА с един мач лишаване от домакинство
Отборът на ЦСКА бе наказан с лишаване от домакинство за една среща, заради поведението на феновете на тима по време на дербито с Левски, спечелено от "армейците" с 3:1.

ЦСКА получи наказанието от една среща след заседанието на ДК на БФС, като освен това клубът бе глобен с 4000 лева за хвърлени предмети по служебни лица. "Червените" ще трябва да платят и още 2000 лева за нанесени щети от страна на техните фенове по съоръжението и материалната база на стадион "Георги Аспарухов".

Левски пък бе глобен с 2000 лева за допускане на територията на стадиона на лица в нетрезво състояние и на лица, внасящи забранени предмети. Нападателите Христо Йовов от Левски и Александър Тонев от ЦСКА пък получиха по един мач наказание и бяха глобени с по 500 лева за червените си картони в дербито.

По най-спорната тема за пропусквателния режим на стадиона, председателят на Дисциплинарната комисия Юри Кучев заяви, че според него се е извършвал нормален и ефективен пропускателен режим, както при влизането, така и при излизането на феновете от "Георги Аспарухов".

Булевард

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация

Коментари

Manower
02.03.2011 20:34

Ами ако ушеви бепе баща ти??? И ако недайси боже беше пострадал фатално полицай и беше твоя щеше да ми говориш други работи из форумите нали??? И аз да бях на мястото на хората от СДВР и аз шях да бия всичките наред! Да се опитват да те убият по 1000 начина по време на мача и да стоий да пазиш някави извратеняци и да бъдеш жива ограда,за да ги пазиш да влезнат на терена или да не направят някакви опити за влизане в други сектори,защото тея 50 надрусани и пияни ненормалници са изпотрошили всичко,което могат включително и вратата, е как няма да ги налагаш с палката щом и от високоговорителите не са се окротили??? Осъзнайте се малко, адекватно постъпиха органите от реда!

teenage_head
02.03.2011 12:34

А ушев пак ще си бие утре, за него няма наказание никога! *angry*

Zdr4Maho
02.03.2011 12:16

пич никои отбор не го отнася заради 3 4 говнара пак и наказанието е за това което са направили

spaiker_89
02.03.2011 11:11

ебасииииии заради 3-4 пишлигари тимът го отнася *thumb_down*