Джерард няма да играе в реванша със Спарта Прага

12:15
Мениджърът на Ливърпул Кени Далглиш най-вероятно ще даде почивка на своя капитан Стивън Джерард в мача реванш от Лига Европа със Спарта Прага в четвъртък.

Джерард получи лека травма при победата над Челси на "Стамфорд бридж" преди две седмици и оттогава не е играл за своя тим, така че може да получи почивка за срещата с чехите на "Анфийлд", тъй като неговият тим направи 0:0 в първия мач в Прага.

Далглиш се надява Джерард да се оправи навреме за срещата с Уест Хям през уикенда. Датският бранител Даниел Агер ще може да играе утре, тъй като е вече в оптимална форма. Далглиш заяви: "Даниел е готов, а Стивън е почти на 100% и иска да играе, но ние трябва да мислим в дългосрочен план".