Лече надигра и победи слабия Ювентус

15:24
Лече победи Ювентус у дома с 2:0 в мач от 26-я кръг в Серия "А".

Домакините започнаха чудесно срещата и още до 10-а минута създадоха 2-3 много сериозни опасности пред вратата на "бианконерите". В 11-а стражът на "старата госпожа" Джанлуиджи Буфон бе изгонен, след като пресрещна излезлия сам срещу него противников футболист и парира удара му с ръце извън наказателното поле. Луиджи Дел Нери извади Красич и пусна резервния вратар Марко Сторари. С човек повече, Лече бе по-опасният отбор и 32-а минута откри резултата. Джамел Месба бе изведен на чиста позиция и вкара за 1:0 в полза на домакините. В играта на Юве липсваше острота по фланговете. Тони и Матри се изтегляха в по-задни позиции, за да поемат топката, но усилията им останаха без резултат. До края на първата част футболистите на Лече имаха още две добри възможности да удвоят преднината си. В крайна сметка полувремето завърши с гол аванс за домакините.

В началото на втората част Деп Пиеро замени Тони, а гостите излязоха с нагласата да обърнат мача. Много бързо обаче надеждите им бяха погребани. В 48-а минута след хубава атака Ди Микеле с глава свали към Бартолачи, който на далечната греда засече за 2:0. До края на мача Ювентус не създаде почти нищо пред вратата на Лече. Домакините действаха добре на контри и пропуснаха още 2-3 чудесни шанса за трети гол.

holigan4e
21.02.2011 00:29

а бе тоя мач го бях писал Х на еврофутбол.А госпожата падна :Х Много ми е мъчно,че играта не им върви на тия.Не ги следа особено ама по радиото и по тв-то само слушам как са паднали.

go6etoo2
21.02.2011 00:20

alcaida не знам какво ще кажеш за коефицента на италия след като Bayern ви бие жалкото служебно отборче ... Forza JUVE

Alcaida
20.02.2011 22:07

Да бе, ебаси пробития човал е тоя "LiverpoolFen20" *lol* Писал се "Ливърпул", а пък само в темите на Милан, Юве и Интер пише, баси кондома спукан (че и лични съобщения ми праща, кавал рошав)

Lahm_Munchen
20.02.2011 21:03

Този ливърпул фен стана фен на 10 отбора бе. Уж се пише ливърпул, говори само Барса, сега пък форза Милан леле майко какви хора има. *lol* *lol*

Live_Forever7
20.02.2011 18:39

LiverpoolFen20 - стига с това Калчополи... нали все говорите че каквото и да се случва "великите си остават велики"... просто са слаби, много слаби...

Juventus_tifoz
20.02.2011 16:49

Проблема на Юве са слабите отбори. Срещу силните играем силно, а срещу слабите - слабо. В този мач все едно бяхме като някой отбор който незнае как се играе. Все си мисля, че Дел Нери върши добра работа, ама неможе клуб като Ювентус да допуска толкова поражения в един сезон. Спомням си преди калчополи Юве имаше 2, макс 3 загуби на сезон, а сега сме егати пародията. Дано с построяването на новия стадион да има повече приходи и състава да се подсили качествено. Но може би трябва и един треньор като Липи, Капело или Хидинк.

Gopcho
20.02.2011 16:27

Днес Юве се държаха мъжки.. какво им се подигравате *wonder* загубиха само с 2:0

LiverpoolFen20
20.02.2011 16:08

Алкайда можеш да ми направиш едно фелацио и да мълчиш... На който и отбор да си фен ,трябва да уважаваш двата най-велики италиански отбора ... Милан и Ювентус... Ако не бяха тези отбори Интер нямаше да играе в ШЛ в през сезоните (като изключим последните 4-5) ... Мълчи с твоя жалък отбор ,гледай си него и не коментирай останалите ... Интер станаха толкова "велики" заради Калчополи... Преди това дали някой е смятал Интер за отбор ... Не мисля ... Отборът Интер е създаден за да може Милан и Юве да се подиграват с него... Ювентус може да не е в най-добрите си години в момента но Интер пак не ги би.. Милан са далеч от най-добрите си години ,но би Интер с човек по-малко ... Сега на Сан Сиро ще се види ОТНОВО кой е по-добрият отбор ... FORCA Milan

nO_nAmEe
20.02.2011 15:35

Ювентус..според мен вече нямат шанс да се борат за 4-тото място! *lol* Слабички са този сезон!

Alcaida
20.02.2011 15:31

За "Старата кочина" има само един мач през сезона, в който ще се хвърлят на "живот и смърт" - и това е мача срещу Интер *smile* За всички останали отбори като Лече, Бари, Бреша и Каляри - Ювентус са лесна плячка *wink* Затова коефициента на Италия в евротурнирите пада стремглаво, щото Милан, Ювентус и Рома са едни жалкари, които ако победят ШАМПИОНА ИНТЕР все едно са спечелили купа и са изпълнили лимита си за годината *joking*

delpiero933
20.02.2011 14:59

Изглежда лошите мачове за Юве нямат край ...не мога да повярвам от това Калчополи един велик отбор в както се превърна...