Локо София направи равен с Млада Болеслав

17:21
Отборът на Локомотив София завърши 1:1 с чешкия Млада Болеслав в контролна среща, която се игра днес в Анталия.

Миналата година двата тима се срещнаха отново в Турция, но тогава "желензичарите" победоха с 1:0. В 34-та минута на мача, Писаров изведе Джонсън сам срещу вратаря на чехите. Милер обаче излезе извън наказателното си поле и хвана топката с ръце, а беларуският рефер му даде червен картон. Резервният страж на Млада Болеслав обаче бе болен и

Локомотив постъпиха коректно, позволявайки на съперника да изпозлва Милер до края на срещата. Локомотив все пак поведе с 1:0 в 50-та минута, когато пристигналият днес Джамал Кларънс проби самостоятелно и се разписа във вратата на съперника. Млада Болеслав обаче изравни в 60-та минута за крайното 1:1, след като изстрел на Менди рикошира в тялото на играч на българския тим и се оплете в мрежата на Галев.