Клуж победи трудно Литекс

16:49
Равностойна игра и дузпа в посления момент донесе победата с 3:2 на Клуж Напока над Литекс в контрола между отборите в Анталия.

Румънците започнаха по-офанзивно мача, като от самото начало направиха няколко добри атаки. В 11-та минута усилията им се увенчаха с успех, след като Бе Зерби изведе Пералта от дясно в наказателното поле, той остана сам срещу Виничус, и го прехвърли много елегантно, пращайки топката в горния десен ъгъл за 1:0. Независимо от това "оранжевито", този път облечени в бели екипи не се предадоха и в 39-та минута благодарение на Том резултатът стана 1:1.

Второто полувреме също беше на скорост като отборите разменяха атаки. В 57-та минута румънците отново поведоха с 2:1, след скоростна атака, финализирана от Ора. минути по-късно българите отново стигнаха до изравнителен гол и 2:2 след добра атака на Дока и финализиращ удар на Сандриньо. В 90-та минута обаче Клуж получиха дузпа, която бе реализирана от Каду, който оформи крайния резултат 3:2.