Славия загуби и от Бърно в Анталия

17:37
Славия загуби с 2:1 от Бърно в контрола между тимовете в турския курорт Анталия.

Чешкият тим беше по-офанзивен от самото начало на мача, като първата опасност пред вратата на Емил Петров дойде още в петата минута. Чехите създаваха често ситуации пред българската врата и в 34-та минута логично поведоха, след грешка в отбраната на "белите" и попадение на Симерски. В самия край на полувремето Бърно увеличиха преднината си на два гола след поредно неразбирателство в отбраната на Славия, като този път голмайстор беше Радосик. Секунди по-късно обаче българския тим намали резултата на 2:1, като след изпълнение от центъра топката стигна до Христов, който центрира към Божков и той вкара с глава.

Второто полувреме Славия се активизираха, но за съжаление усилията им не се увенчаха с успех и мача свърши 2:1 в полза на Бърно.