ЦСКА надви Черноморец Одеса с гол на Акуаро

18:43
ЦСКА победи Черноморец Одеса с 1:0 в контролен мач от подготвителния лагер на "армейците" в Анталия.

Съперниците изиграха скучно първо полувреме, в което не се случи почти нищо интересно. Спас Делев бе най-активен от състава на "червените". Именно той в 41-а минута подаде на Маркиньос, но бразилецът стреля неточно от границата на наказателното поле.

И след почивката интересните моменти бяха малко. ЦСКА обаче имаше шанса да стигне до гол в 70-а минута, когато Джузепе Акуаро се възползва от центриране пред вратата на Черноморец и отблизо вкара – 1:0 за "армейците". До края на срещата резултатът остана непроменен.

Стартови състави:

ЦСКА: Иван Караджов, Джузепе Акуаро, Румен Трифонов, Иван Бандаловски, Апостол Попов, Йордан Минев, Тодор Янчев (к), Борис Галчев, Коста Янев, Маркиньос, Спас Делев

Черноморец Одеса: Ширяев, Зубейко, Бабич, Соляник, Полетило, Силантиев, Балашов, Сети, Бобко, Иванчук,  Волов