Локо София победи Вихрен с 4:1 в контрола

17:27
Локомотив София победи с 4:1 Вихрен в контролна среща между тимовете в Сандански.

Въпреки мразовитите температури столичните "железничари" се наложиха над съперниците си с убедителен резултат. Първият гол за Локо бе дело на Манолов, който успя да прати с шут кълбото в мрежата на Вихрен.

В 41-та минута Горанов удвои резултата. Футболистите на Вихрен помогнаха на съперниците си, след като в 45-та минута, след неразбирателство в защитата на Вихрен, Кръстев пробва да изчисти топката, която се разходи по гол линията на Вихрен, но уцели собствения си вратар, който си вкара топката в мрежата.

В 65-та минута Юсуф увеличи преднината на локомотивци на 4:0, след като Романов центрира към Манчев, нападателят стреля, вратарят изби, но топката попадна в Юсуф и той от точката на дузпата вкара с плътен удар. В 88-та минута Вихрен все пак отбеляза почетен гол, който бе дело на Захариев.