Черно море срази Светкавица с 5:0 в контрола

16:14
Отборът на Черно море победи Светкавица Търговище с 5:0 първата си контрола от зимната подготовка, която се игра във Варна.

Адемар центрира в наказателното поле на гостите, с топката се размина Божилов и тя попадна в Дончо Атанасов, който я прати в долния десен ъгъл за 1:0 в 27-та минута. Ратников изведе Адемар отдясно сам срещу вратаря, той го елиминира и насочи топката в долния десен ъгъл за 2:0 в 70-та минута. В 73-та минута резултатът стана 3:0, след като Янчо Андреев намери непокрит Румен Николов на скорост, който препарира вратаря на гостите, а в 77-та минута Румен Николов стреля по земя за 4:0. Точка на спора сложи Марчев в 81-та минута, след като бе намерен по отличен начин от Ратников.

Танко Дяков пропусна контролата, тъй като все още не се е присъединил към лагера на варненци, а аут от мача бяха Радослав Бачев, Мирослав Манолов и Михаил Лазаров.