Куинс Парк Рейнджърс с пълен обрат над Ковънтри

17:45
Отборът на Куинс Парк Рейнджърс запази преднината си от пет точки на върха в класирането на Чемпиъншип, след като днес победи у дома Ковънтри с 2:1, след като гостите поведоха в резултата.

Кардиф Сити продължи да "диша във врата" на тима на Нийл Уорнък, след като срази Уотфорд с 4:2 в събота, така че К.П.Р трябваше да победи задължително днес, за да запази разликата си от уелския тим. "Небесносините" обаче опитаха да пренапишат сценария и откриха резултата в 25-та минута чрез Марлън Кинг. Адел Таарбат обаче изравни за 1:1 в 45-та минута, а играещият под наем от Нюкасъл Уейн Рътлидж донесе трите точки за своя тим след победен гол в 79-та минута.

Норич Сити се изкачиха на третото място, с еднакъв брой точки с Кардиф Сити, след като сразиха вчера Шефилд Юнайтед с 2:1.