Кавани унижи Юве с три гола с глава

10:06
Нападателят на Наполи Единсон Кавани реализира хеттрик след три гола с глава срещу Ювентус за класическия успех на своя тим с 3:0 над "бианконерите".

Острието откри резултата в 20-та минута, а шест минути по-късно удвои преднината на своя тим. Третият гол на футболиста дойде девет минути след почивката. Той бе и най-красивият в срещата, дошъл след летящ плонж, а и като цяло атаката на домакините бе блестяща и заслужаваща такъв завършек.

Така Ювентус записа второ разгромно поражение след 1:4 срещу Парма и вече е шести в класирането с 31 точки. Наполи пък продължи да преследва лидера в Серия А Милан и е втори в класирането с 36 точки, с 4 по-малко от "росонерите".