Еспаньол вкара четири гола на Сарагоса

20:24
Отборът на Еспаньол нямаше никакви проблеми срещу Сарагоса и победи кандидатите за изпадане с разгромното 4:0 в мач от 19-я кръг на Ла Лига.

Освалдо откри резултата за домакините още в 8-та минута, а Гарсия направи 2:0 в 30-та. Васкес оформи класическото 3:0 в 34-та минута. В последните минути на срещата Гарсия оформи крайното 4:0. Така тимът от Барселона се изравни с четвъртия Валенсия, като и двата отбора имат 31 точки. Сарагоса пък е 18-ти с 13 точки.

В друг мач Майорка разби с 4:1 Алмерия. Рамис и Виктор вкараха по един гол за домакините през първата част, а след почивката Крусат намали на 2:1. В 67-та минута обаче, Лопес узакони успеха на своя тим с ново попадение. В 87-та минута Перейра вкара и четвърто попадение за домакините.

Расинг Сантандер завърши наравно 1:1 със Спортинг Хихон. Играчът на Хихон Грегори си отбеляза автогол, за да открие резултата в 30-та минута, но Кастро донесе точката за своя тим в 90-та минута. Осасуна и Хетафе завършиха наравно - 0:0.

По-късно днес е мачът Леванте - Валенсия.