Асамоа Гиaн: Излизаме срещу Юнайтед за победа

09:37
Асамоа Гиaн: Излизаме срещу Юнайтед за победа
Ганайският нападател на Съндърланд Асамоа Гиaн се закани да накаже тима на Манчестър Юнайтед по време на гостуването на неговия отбор на "Олд Трафорд" в неделя.

Гиaн призна, че Юнайтед е любимият му отбор още от дете, но допълни, че няма да се поколебае да развали коледното парти на "червените дяволи". Ганайският национал заяви:

"Очаквах този мач от много, много време насам".

Той допълни: "Аз подкрепям Манчестър Юнайтед още от дете, а моят герой бе Ерик Кантона. Надявам се да вкарам, въпреки факта, че съм фен на Юнайтед, аз трябва да си свърша работата. Трябва да мисля позитивно и да смятам, че можем да отидем там и да победим. Може би ще поискам да си сменя фланелката с някой от Юнайтед, да, това ще стане със сигурност. Не знам обаче с кой играч, готов съм да го направя с всеки. Харесвам Юнайтед, защото те играят страхотен футбол. Харесвам Кантона, защото той беше велик, като човек и играч. Моят баща беше от Манчестър Юнайтед. Негов любимец бе Гари Палистър, защото играеше в защита".

Нападателят бе в основната на уникалната победа на "черните котки" над Челси в Лондон. Той сподели още: "Сега, хората ще внимават повече като играят у дома със Съндърланд, защото Съндърланд е много опасен отбор. Ние си казваме следното - \'Щом успяхме да го направим на \'Стамфорд Бридж\', ще го направим и на \'Олд Трафорд\'. Уважаваме Манчестър Юнайтед, но отиваме там само за победа".

Булевард

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация

Коментари