Валенсия и Осасуна направиха зрелищно 3:3 на \"Местая\"

09:18
Валенсия пропиля изгодна преднина, за да завърши наравно 3:3 у дома срещу Осасуна в последния мач от 15-и кръг на Примера дивисион.

Гостите, които нямат победа в гостуванията си този сезон, можеха да си тръгнат дори с трите точки, но удар на Масуд срещна гредата в последната минута на двубоя. Срещата тръгна много добре за отбора на Валенсия, който поведе с 2:0 с голове на Роберто Солдадо /24\'/ и Мариус Станкевичиус /32\'/. Хуанфран върна един гол в 41-ата минута, но почти веднага след това Валенсия отново дръпна с два гола след попадение на Ариц Адурис. След грешка на вратаря на домакините Сесар и добра реакция на Мигел Флано, Осасуна намали преднината на съперника си след точно час игра, а в 87-ата минута Хуан Аранда изравни резултата.

Валенсия остава на пето място с 25 точки, а Осасуна заема 15-о място от 20 отбора в Ла Лига.