Дани Алвеш претендент за пропуск на сезона (видео)

11:15
Снощи Барселона в познатия си стил разгроми Реал Сосиедад на стадион "Камп Ноу" с 5:0.

Много любопитен момент откриваме в 28а- минута на мача, който главно се развиваше пред вратата на гостуващия тим.

Малко след средата на първото полувреме, при резултат 1:0 за каталунците, хубава атака на Барса завърши с подаване на Давид Вия към включилия се Даниел Алвеш. Вместо обаче само да довкара топката на опразнената врата, бразилският защитник се разколеба и изпорти положението, което изглежда доста по трудно от отбелязването на попадение в тази ситуация.

du4etooo2
22.12.2010 15:00

ей го на тоя мангал взел да коментира роналдо а не се вижда какъв ташак е. ако беше най добрия на своя пост нямаше да е резерва на майкон хахаха

ivunder
13.12.2010 18:51

човека са е доказал като футболист,така че един такав пропуск нищо не означава...и в момента едва ли има по-добър на неговия пост *wink*

terans4o
13.12.2010 17:47

Имам доста добро мнение за Дани Алвеш. Спомням си два наистина ужасни мача, които изигра срещу Челси на полуфинала през 2008/2009г. От тогава наистина има голям прогрес. А за пропуска доста е добър *party*

Kremcho7
13.12.2010 16:06

хехе обаче дадоха засада ... иначе има и по-голями пропуски *wink*

fena_b
13.12.2010 15:09

Алвеш е един от най-добрите защитници в света и със сигурност е най-добрия десен бек.Включва се и в атаките и е ключов играч за Барса.Защо не кажете нещо за третия гол, в мача?

yoyothebestplay
13.12.2010 15:01

Е не всеки може да е перфектен , пък и тука според мен защото чу засада , не я вкара *beer* *thumb_up*

didkomz
13.12.2010 14:47

Който не е гледал мача да не коментира! А Уинър или са се направили на ударени или те също не са гледали мача! Имаше сигнал за засада, преди Алвеш да удари топката.

Arsenal__1886
13.12.2010 13:44

големи разбирачи.. 1. Всеки футболист е правил поне 1 такъв пропуск! 2. Рефера даде засада - вратаря изпълнява пред вратарското поле! 3. Даниел Алвеш е защитник, не е длъжен да им вкарва головете *thumb_down* *sick*

don_a4o
13.12.2010 13:32

голям пропуск наистина но Нали Барса би с 5 на 0 не е голяма драма

BornToHate
13.12.2010 13:27

Тоя келеш винаги ме е дразнил до полуда,но ако направи още 2-3 такива изяви може и да почне да ми харесва.