Нюкасъл повали Ливърпул в дебюта на Алън Пардю

21:24
Нюкасъл победи Ливърпул с 3:1 като домакин в среща от 17-я кръг на английската Висша лига.

Домакините изненадващо откриха резултата в 15-а минута, когато Джоуи Бартън меко центрира топката от фаул, тя попадна на главата на Анди Керъл, който намери Кевин Нолан на границата на малкия пеналт и капитанът на черно-белите с плътен шут преодоля Рейна - 1:0.

До края на полувремето гостите имаха няколко чисти голови положения, но Нюкасъл се оттегли на почивката с аванс в резултата.

Само пет минути след началото на втората част обаче, след грешка на Сол Кембъл Дирк Каут нахлу в наказателното поле и с удар с левия крак преодоля Тим Крул, пращайки топката в долния ляв ъгъл на вратата.

Малко след това Фернандо Торес пропиля стопроцентова възможност за гол, а малко по-късно и Анди Керъл се провали пред гола.

Младият нападател на "свраките" Найл Рейнджърс се появи като резерва и получи шанс да преодолее Рейна, излязъл очи в очи с него, но стреля покрай вратата.

Десетина минути преди края Джоуи Бартън се възползва от колективна грешка в сърцето на отбраната на гостите и чукна топката покрай излезлия Рейна, пращайки я в мрежата за 2:1.

Крайният резултат бе оформен от Анди Керъл, който в 90-а минута вкара прекрасен гол с удар извън границата на наказателното поле.

infinitely
12.12.2010 17:18

Тази победа беше чист късмет. Ливърпул играха по добре , но Нюкясал с 3 удара вкараха 3 гола без да искат и ни биха няма нищо и другите отбори не са много добре сега Челси , като падне и Арсенал и те и все още имаме шанс за топ 4 , защо не и за титлата *beer*

carbon11
12.12.2010 14:52

Ей хора само да питам какво му стана на Нгог защото нещо там лижеше гледам лицето му цялото в кръв и за 1 минутка на телевизора ми даваше черен екран и се включи след малко и гледам Нгог го няма а влезел Бабел какво му стана на Нгог?

Lahm_Munchen
12.12.2010 01:33

sasedq, как ще ги чуеш като Робен е контузен от началото на сезона заради тъпите холандци, а Снайдер игра няколко мача и другите беше контузен.

sasedq
12.12.2010 00:39

Също да ви кажа че се гледа и този сезон ,а нито снайдер нито робен правят нещо.Един път не съм ги чул този сезон.Няма как в година с световно първенство да няма играчи от световния шампион а меси спечели златна обувка и вкара невероятно много голове + това в доста мачове изумяваше всички така че няма как такъв извънземен играч да го няма в топ 3.

sasedq
12.12.2010 00:36

gopencet0 Като се има в предвид че това е индивидуална награда цял свят знае че Меси Шави и Иниеста са най добрите като индивидуални качества.От тях по добри няма така че точно те са правилния избор.

terrorblade
11.12.2010 23:17

Относно името ми то идва от една игра,която играех преди време-Dota Allstars ,terrorblade беше любимия ми герой и така.Относно златната топка,може би Снайдер заслужаваше да е номиниран.

gopencet0
11.12.2010 23:04

sasedq отностно това което каза за 3мата от Барса борещи се за златната топка, кажи ми реално не заслужаваше ли поне 1 човек повече тази награда от играчите на Барселона *wonder*

Unbeatable_fen
11.12.2010 23:03

Тея Пул много посредствен отбор биха нас 2-0 торес 2 гола а днес торес гола вода нишо ненаправи абе с няколко думи този Пул е посредствен както и Торес един мач прави и после 20 няма да прави смешник *lol*

genchooo
11.12.2010 22:34

Един преди години каза НИКОГА НЕ ЗАЛАГАЙ НА ПУУЛ ама кой го слуша *sad*

sasedq
11.12.2010 22:30

TheSlimShady Дали никога няма да бъдат задминати ? Ти маи си СУПЕР ограничен и единсвеното нещо което знаеш е - ДЕЦА ХАХА какви деца ве смотан да не мислиш че 2012 свършва света ? И ливърпул преди мислеха че няма да бъдат настигнати по титли в англия ама кво стана ? Барса за малко години се доближи значително и като гледаме каква школа имат,вадят талант след талант няма да се очудя до 20 години реал вече да са най големите смешници на земята,НО аз обичам да говоря с факти а не с неща които могат да станат(както повечето правите тук).Фактите и реалността в момента е една - Барселона НАЙ ДОБРИЯ отбор в света,Барса5:0 Реал ,3мата претенденти за златната топка от барса.Какво въобще се обесняваш ?

gopencet0
11.12.2010 21:56

terrorblade само едно вьпросче *smile* откьде си измислил това име *wonder*

terrorblade
11.12.2010 21:54

Този мач за мене беше сигурна единица.И не смятам,че новия мениджър повлия с нещо.Нюкасъл играеха добре срещу силните отбори и преди.Смятам,че тази победа е въз основа на работата на Крис Хютън.Пожелавам успех и на двата отбора.Имат голяма история и е редно да бъдат по-нагоре в класирането.

gopencet0
11.12.2010 21:36

боби и за Ливера, но те кой голям отбор са били тоя сезон? И от Сити, и Юнайтед падат, и от ТОтньм падат, само онея пущиняци от Челси са били от големите *lol* *lol*

Newcastle4ever
11.12.2010 21:35

yoyothebestplay и всички други които преди мача бяха много сигурни и наричаха Newcastle "слабаци" не ва чувам ???????????? *thinking*

bobskia1
11.12.2010 21:32

Само че непредсказуемостта не е признак на класа.

lampard_1234
11.12.2010 21:29

Кво стана къде сте хората с хендикапи и победи с разлика за Пуул *lol* Уж имали 5-6 лесни мача. Айде другия път *wink*

gopencet0
11.12.2010 21:27

Еййй тея Нюкасьл са Е*ахти непредсказуемият отбор. Падат, бият, изненадват, немога да разбера как в началото бият Челси за купата след това падат от Сити, след това от Арсенал, след това смазват Сьндьрланд с 5-1, след това за купата бият Арсенал и сега 5 мача без победа и да бият Ливьрпуул, незнам обаче от този отбор може да се очаква абсолютно всичко *cigarette*

TheSlimShady

Ако разбираше малко от футбол.. щеше да си на друго мнение.. но днес е пълно с лапета, който са чули нещо за Барса или Манчестър и хоп - веднага са за тях! Нали знаете отбори като Реал, Ливърпул и Милан никога няма да могат да бъдат задминати - с това ви казвам лека нощ ДЕЦА!

sasedq
11.12.2010 21:23

TheSlimShady А тебе могат да те нахранят както искат като се има в предив че си от най смешния и жалък отбор на земята РИАЛ МЪДРИД хаахха Барселона 5:0 Цирк дю Мадрид.С всички паляци - специални ,роналдовци, иозилоци,кедири касияси рамоси и още смешници които гледаха мача от близо.ВИДЯХМЕ ГИ ! Челси ако ви хване в ШЛ ще ви пръсне гъза

bobskia1
11.12.2010 21:22

Интересно,свраките изпревариха Ливърпул след този мач по голова разлика.

Madoto_1
11.12.2010 21:19

Аз вече не пускам от момента, в който Ница вкара гол в 93-та мин. и спечели мача срещу Марсилия, а аз бях пуснал Х/Х.Да не говорим, че предишната седмица от 4 мача отбора на, който съм заложил получава червен картон и прави дузпа и накрая изравнява за да завърши мача Х. *thumb_up* Адаш мисля, че ще ни биете с 3:1 или 2:0.

11.12.2010 21:18

Ginekologa.. ли си к'ъв.. Не тъ знам от кой отбор си, мился че си от Челси..и ако е така мога много хубаво да те нахраня.. гледам ги тия твойте чернилки и ми се повръща! Това Челси е най - мизерният отбор в света след Манчестър.. Отбор без история, дори не могат и да си мечтаят да са като Ливърпул! Най-великият отбор някога! Дори и да паднат тази вечер.. няма да е никаква изненада! Не се представят толкова добре в гостуванията си, но поне не падат пт Съндърланд като домакин! Затова тихо.. а дори и да не си от Челси - пак си тъп!

11.12.2010 21:05

Аз не съм казал, че момчето ми пречи!Даже му се възхищавам, че футбола е толкова голяма част от живота му!

gopencet0
11.12.2010 20:45

Да наистина всеки ден пишеш коментари и то през почти целия ден. Не аз не казвам да не пише просто е странно цял ден да четеш в тоя саит и да пишеш коментарчета *lol*

breezer_fan
11.12.2010 20:31

Оставете го човека да си пише бе какво ви пречи не мога да разбера ? *sick*

Madoto_1
11.12.2010 20:25

don_a4o ''само днес''?!?!?!?!?!?Човече ти ВСЕКИ ден пишеш по 20-30 коментара..Не знам какво ти има, но наистина трябва да спреш да се занимаваш с уинър.бг *lol* *lol*

Ginekologa
11.12.2010 20:22

майка ви е най скапания отбор са пул да отпадна бее 1 път да ги играя и падат *evil* *thumb_down* *angry*

11.12.2010 19:38

ахахаха прав си *lol* *lol* този пич на всяка тема пише първи коментар.

gopencet0
11.12.2010 19:27

don_a4o Ти обаче на всяка една тема която чета си писал пьрвите коментари *lol* не те знам с какво се занимаваш, какво правиш ама по цял ден си тука

don_a4o
11.12.2010 19:26

Пардю ако падне днес Юн от Ливера и после още 3-4 мача пак ще го махнат сигурно тъпо ръководство а Морати и Абрамович не са притеснени за тимовете си и тренерите хаха