Бивш рефер взе магистърска диплома по реторика

14:51
Бивш рефер взе магистърска диплома по реторика
Само седмица, след като беше изваден от професионалния футбол до края на сезона, международният рефер Ангел Ангелов получи магистърска диплома по реторика.

29-годишният Ангелов завърши с отличен 5,93 Философския факултет в СУ "Климент Охридски", съобщават от Асоциацията на съдиите в България. Дипломата му беше връчена лично от декана Александър Димчев. С нея той може да потърси реализация като експерт по публично говорене, журналист в електронна медия или специалист в отдел за връзки с обществеността или рекламни агенции.

Ангелов бе изваден от професионалния футбол заради отсъжданията си на мача Литекс - Локомотив София от 14-и кръг на "А" група. Във въпросната среща синът на бившия елитен рефер Любен Ангелов не отсъди явно нарушение на играч от ловешкия тим преди победния гол за Литекс в края на мача. "Железничарите" имаха претенции и за две неотсъдени дузпи в тяхна полза.

Булевард

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация