Юнайтед и Валенсия не се победиха, \"червените дяволи\" задържаха първото място (видео)

23:36
Манчестър Юнайтед и Валенсия завършиха 1:1 на "Олд Трафорд" в последен мач от Група "С" на Шампионската лига.

"Червените дяволи" финишират на първо място в потока, а испанците са втори и също продължават във фазата на елиминациите.

Срещата започна в добро темпо, с атаки и към двете врати. Двата тима обаче допускаха много грешки в подаванията, а опасните ситуации почти липсваха в началото. В 15-а минута Рууни изведе добре Андерсон, но ударът на последния бе спасен. Секунди по-късно и Амос отрази чудесно коварен шут на противников играч. В 17-а Домингес след поредната добре организирана атака на "прилепите" уцели гредата. Три по-късно Бербатов бе изведен много добре срещу Гуайта, но вратарят на Валенсия затвори ъгъла, в последния момент докосна топката и предотврати сигурен гол. Атаките на Юнайтед станаха по-опасни, а центриранията в наказателното поле на Валенсия зачестиха. В 30-а минута след подаване на Рууни, Парк от няколко метра засече, но право в тялото на вратаря. Секунди по-късно обаче след грешка на Карик в центъра на терена и бърза контра, Ернандес бе изведен сам срещу Амос и хладнокръвно реализира – 0:1. В 36-а минута страхотен шут на Рууни срещна напречната греда.

Второто полувреме започна с натиск на Юнайтед и в 47-а минута Рууни центрира към Бербатов, но ударът на българина с глава бе слаб, а и не уцели вратата. В 56-а гол на Берба бе справедливо отменен заради засада. Четири по-късно Рууни шутира, но малко встрани. В 62-а отново той "бомбандира" Гуайта. Стражът на Валенсия обаче боксира. Натискът на "червените дяволи" даде резултат и в 63-а Парк удари гредата, но притичалият Андерсон отблизо прати топката във вратата за 1:1. Головите ситуации се заредиха една след друга пред двете врати. Ернандес пропусна да отбележи веднага след изравнителното попадение. В 67-а минута Гуайта спаси удар на Бербатов, а добавката на Нани отиде високо в аут. Постепенно темпото леко падна, а головите ситуации намаляха. В крайна сметка срещата приключи без победител.

В другия двубой Бурсаспор и Рейнджърс завършиха 1:1.

dan_68
08.12.2010 15:27

yoyothebestplay кое им е слабото ве шиб*няк ????

yoyothebestplay
08.12.2010 13:43

знам знам и вие сте учудени :51 слабо отборче са гвинайтед единственият им интересен мач ДО МОМЕНТА *lol* та така : слаби гюнайтед окупираха 1вото място и ще се борят с/у Интер на 1/8 финалите 2. Добри валенсия успяха най накрая да се класират за 1/8 финалите , а рейнджерс ще се борят в Лига Европа догодина *thumb_up* само това мога да кажа *beer*

torres12312
08.12.2010 13:23

страхотен мач се получи само тва мога да кажа

ENGLANDFTW
08.12.2010 10:49

Сега следват 12 мача без гол за Бербатов и пропуски на празна врата, след което в реванша срещу Уест Хям за Карлинг през февруари вкарва 4 гола и е обявен за гениален футболист от българските медии. *beer*

BoBi_Levskara
08.12.2010 03:27

Отбори от 1 страна НЕ МОГАТ да играят един срещу друг на 1/8 финал *stop*

Madridista_rms
08.12.2010 00:50

Taka, извинявам се, че пиша тук, но сега всеки 1ви
играе срещу втори независимо дали са от една страна и обратно или нямат право да са от една и съща държава? И за да не е спам Мн готин мач, надявах се ман ю да бие, не защото им симпатизирам , но харесвам играта на Бербатов.

Lfc4life
07.12.2010 23:44

Ами да на Ходжсън му трябваше време за да наложи своя стил на игра...Ако си гледал последните мачове ще разбереш,че все по силно започват да играят...а и до сега си изиграхме трудните мачове,докато манчо имат с арсенал,челси,тотнъм ...

CHUKCHI_SUX
07.12.2010 23:43

С тая игра може да дотикаме до някакъв нулев Х с Лондонските отбори в следващите кръгове, ама има голям шанс Блекпул здраво да ни омандръса като Уест Хям *erm*

07.12.2010 23:40

Lfc4life: Ливърпул е велик отбор в историята.. В настоящето не можеш да отречеш че играят много слабо позицията им в Висшата Лига говори всичко *wink* *thumb_up*

Lfc4life
07.12.2010 23:39

niki заблудено дете ... Сега ако ми кажеш,че ЛИВЪРПУЛ не е велик отбор просто мога да ти се изсмея

fena_b
07.12.2010 23:11

Ахахахахаха тоя Нани не разбра ли,че няма да настигне Роналдо? И Роналдо изпортваше по 3-4 положения всеки мач,защото все искаше той да завършва атаките,ама Роналдо поне вкарваше, а този никакъв го няма.На 3 мача прави по един добър,а през останалото време само отнася псувни....келеш

niki85
07.12.2010 23:07

А на вратаря на Валенсия трябва да му вдгинат паметник.. толкова много положения да извади .. *thinking* *thumb_up*

niki85
07.12.2010 23:05

1-1 : като погледнем превъзходството и класата на Юнайтед това е логичен резултат.. ще има обрат *thumb_up* *beer*

atanastenov8
07.12.2010 23:00

а на някой да му е минавало през ума 4е съра иска да си го варне на барса.така и така са се класирали,за6то да не разбият барса??

Gogata85

много е разконцентриран Берба. трябва да се стегне и да помогне на Рууни да обърнем мача иначе по-добре да влезне Чичарито. и още повече че наближават изключително важните дербита в които подобни пропуски може да ни струват страшно много. като цяло съм доволен иначе от играта ама в завършващата фаза трябва да се стегнат

don_a4o
07.12.2010 22:43

Абе Манчо е по-силен 2 полувреме, ще обърнат мача и ще са 1, ако не и БМ може да им се падне, както си решат 1 или 2-ри, загубиха КК, имат мачове с Арсенал и Челси с Арс ще им е по.зор, Челси са ЗЛЕ

Unbeatable_fen
07.12.2010 22:41

Второто ще е пак така Валенсия ще играе по прибрано докато на една контра ще им свлаят гащите на манчо и 0-2 успех *beer*

igotleanxD

Ето ги и комплексарите аз какво говоря ...

CHUKCHI_SUX
07.12.2010 22:40

ей педерасти, вървете злобейте някъде другаде, жалкари *lol*

igotleanxD

Пфф писна ми вече фен съм и то много голям на Челси и ми писна да влизам тук и да гледам как се делят,аз разбирам да се споделяха мнения,но '' да ви го набутам '' смешници '' и тем подобни глупости,ако са някакъв вид изразяване на мнение не знам.И още нещо понеже наближава сблъсъка м/у Юнд и Челси да не се изпокрийте всички фенове на Юнд.

tenebrum
07.12.2010 22:39

ами барби изпуска чисти положения за тва манчо не водят ,като е голям нападател трябваше поне 1 да вкара ,ама той няма да е барби ако не се издъни от 10 мача в един вкарва *lol*

niki85
07.12.2010 22:37

Унбертабле_fen : Пич по добре си замълчи.. Смелсито да не зане много .. 2 загуби и 1 равенство.. *lol* Ще видиш ти второто полувреме.. аз ще се смея последен *lol*

niki85
07.12.2010 22:36

А ,защо загуба пуснаха КАРИК а не ФЛЕТЧЪР ?? *angry* Контузен ли е какво?? Карик се издъни за гола *angry*

Къде са противните фенчета на манафчестър хаха нали ви знаеха толкова остичките бе мишкари нали след мача ни с Евертън ви знаеха бе каде ст ми сега *lol* *lol* аии дано падните 0-2 и на 1/8 финал с Барса да ви еб^т маиката Смешници *beer*

don_a4o
07.12.2010 22:34

абе не играят слабо уж 2-рото полувреме им е по-силно неможаха да излязат с суха мрежа рекорд абе ще вкарат и победят сигурно нещат Реал или Барса 100 процента

niki85

Lfc4life : брат.. тука ти най-малко имаш думата.. Гледай си Лосерпула.. тука се обсъждат велики клубове *lol* А и за мача , то се вижда кой е класния отбор и кой играе на уникално ниво.. Второто полувреме обрат *wink* *thinking* *beer*

Lfc4life
07.12.2010 22:31

мухахаха Много слабо манафите ве Браво на Валенсия Манчо с тая игра ще им приляга 2рото място и на осминафинал ще им се падне Барса или Реал и да си ходят рано рано *lol* *lol*
Давай Смукачев радвай се при всяка грешка на манчо,при всеки гол на Валенсия *thumb_up* Ти си от ЛИВЪРПУЛ !!!

don_a4o

Добре ве паднаха от КК с 4 чукови гола,не играха уикенда и сега падат от Валенсия в важен мач за места ако искат Реал или Барса на сл етап Ок Андерсон и Карик са много зле иначе Манчо игра добре и имаше положения преди гола

don_a4o
07.12.2010 22:21

Абе Нани, Андерсон много слаби браво на Рууни и Берба, страхотен мач досега, Карик много сгреши ей

don_a4o
07.12.2010 22:20

Много зле тия Манчо, еи пропуски Карик се издъни, а Манчо не изравни ли Валенсия са първи и Манчо среща може би Реал или Барса, лошо мача е мн важен не е като КК, Валенсия са силни

fena_b
07.12.2010 21:55

Аз го виждам "ъндър" може би минимална победа на Манчестър,или равен...

gopencet0
07.12.2010 21:33

Какво да се притесняваш за Амос, ти виж целия сьстав на Юнайтед. Този сьстав може да победи абсолютно всеки, те всьщност излизат почти с титулярите с голямото изключение Амос и може би Андерсон и Парк (които играят по рядко) *thumb_up* И все пак очаквам не толкова лесна победа за Дяволите 2:0 3:1 *beer*