Милан с класика над Бреша (видео)

23:33
Милан победи Бреша в мач от 15-я кръг на италианската Серия "А". Двубоят на стадион "Джузепе Маеца" приключи при резултат 3:0 за домакините.

Още в 4-а минута "росонерите" поведоха в резултата,когато след хубава акция на стрелкова позиция се озова Кевин Принс Боатенг, който технично прокара топката покрай стража на гостите. В средата на първото полувреме по-добрата игра на домакините даде нов резултат, когато Робиньо с техничен удар с левия крак покачи на 2:0 за Милан. Златан Ибрахимович пък отигра страхотно ситуация в 31-а минута и нанесе страховит удар с десния крак от границата на наказателното поле, за да направи преднината на домакините класическа. През първото полувреме на няколко пъти гостите имаха добри положения през вратата на Кристиан Абиати, но така и не успяха да реализират. През второто полувреме темпото на игра значително падна и нови попадения в срещата не бяха отбелязани.

Милан - Бреша 3:0
1:0 - Боатенг, 4\'
2:0 - Робиньо, 28\'
3:0 - Ибрахимович