Арсенал спечели дербито с Фулъм и оглави класирането (видео)

19:10
Отборът на Арсенал победи Фулъм с 2:1 и излезе начело в класирането на Висшата лига на Англия, след като Челси направи 1:1 у дома с Евертън, а срещата на Манчестър Юнайтед бе отложена.

В герой за "артилеристите" се превърна френският национал на тима Самир Насри. Халфът успя да открие резултата в 14-а минута след асистенция на Андрей Аршавин, но Диоманси Камара изравни за "котиджърс" в 30-а минута.

Френският полузащитник отбеляза осмото си попадение за сезона във Висшата лига в 75-а минута, с което донесе успеха на своя тим, а по този начин прати Арсенал на върха в класирането.

FAB_4
05.12.2010 15:45

Доменек е мега-просто парче, но поне без да иска ни направи огромна услуга, която вече се отплаща

fena_b
05.12.2010 08:40

Голям Насри...а онзи идиот Доменек не го взе в националния за световното *lol*

yoyothebestplay
04.12.2010 23:49

не бе верно каде е тая отрепка Вермален? да не би да се счупил прекалено силно?!

Fabregas_boy
04.12.2010 20:54

Хора,оставете вие защитата,може би като се върне Вермалката може да ни пооправи,ама един вратар също ще ни стегне *sad*

don_a4o
04.12.2010 20:53

Фулъм ми бил лесен отбор да бе,а за головете кои да ги вкарва с тези контузии които ни преследват напоследък иначе супер Насри еми засега сме на върха малко радост полуфинал на КК и 1-ви малко в ВЛ а за Шл там е ЗОР

Anderson16
04.12.2010 20:49

Красив гол !!! arsenal_gunners да ти кажа само,че не сте еднолични лидери,а само докат си изиграем отложения мач с Блякпул *smile*

beckham_07
04.12.2010 20:20

Заради такива футболисти ЮНАЙТЕД и Арсенал са най-добрите отбори в Англия и практикуват най-добрият футбол !!!!!!! *devil*

hrasta
04.12.2010 20:10

Да мадото1 е изключително прав. Освен това и напоследак бием измъчено с 1-2 гола разлика.Къде остана старият Арсенал който наказваше с разлика по-слабите отбори ? Вижте какво правят Барса в Испания, това е истински шампион. Велиоколепен Насри, носи на гърба си отбора в последните мачове.

don_a4o
04.12.2010 19:36

Браво на Арсенал имаше инфарктни моменти но победихме дано сме по-убедителни в следващите мачове с Манчо и Челси

Gunner_For_Life
04.12.2010 19:31

И двата гола на Насри не бяха спорт, а изкуство...Просто наслада за окото...защитата без коментар *beer* наздраве за 3-те точки и лидерството!!!

ArshavinBoy
04.12.2010 19:19

Горе долу съм доволен от играта но нямаше много реализирани полужения.Ако това беше Манчо,онези полужения 1в1 с вратаря щяха да са голове.Защитата пак беше "НА НИВО" на ниво Миниьор Перник с уважение към този отбор.Но вече не обръщав толкова внимание радвам се на 3-те точки.Напред нека МАНЧо се усерат гости са... *party* *erm* *thumb_up* *beer*

Madoto_1
04.12.2010 19:14

С тази игра на Емирейтс няма да станем шампиони!Карат ни да треперим до 95-тата минута вместо да си решим мача още през първото полувреме.За втория гол на Насри мисля, че няма смисъл да говорим...това просто е гола на сезона!