Юнайтед надигра смелия тим на Рейнджърс, Рууни бележи победен гол

23:35
Рейнджърс загуби от Манчестър Юнайтед с 0:1 на "Айброкс" в среща от група С на Шампионската лига.

Още от първия съдийски сигнал гостите се настаниха в половината на Джърс и обсадиха наказателното поле на шотландския гранд. В третата минута Бербатов бе повален в наказателното поле, но реферът не отсъди дузпа.

"Червените дяволи" показваха добра игра, като Гигс, Бербатов и Рууни комбинираха много добре помежду си, но за тяхно съжаление нямаха късмет в завършващата фаза.

Пет минути преди почивката гостите направиха огромен пропуск. Фабио центрира отляво и Рууни стреля с глава, като топката се отклони от напречната греда. Две минути по-късно след прекрасна комбинация между Нейсмит и Милър последният се озова сам срещу Ван Дер Саар малко вдясно от вратата. Острието на Рейнджърс стреля, но вратарят спаси.

През втората част Бербатов бе много близо да прекъсне головата си суша. Гигс центрира отляво и даде възможност на българина да стреля от точката на дузпата, но за жалост на Берба, той не успя да прати топката в мрежата.

Пет минути по-късно след грешка в отбраната на гостите Нейсмит се озова сам срещу Ван Дер Саар и се опита да го прехвърли, но холандецът се справи с тази опасност.

Малко по-късно след чудесна комбинация между Бербатов и Рууни Майкъл Карик се озова на чиста позиция и стреля от границата на пеналта, но МакГрегър извади удара.

Сър Алекс реши да смени Берба в 75-а минута, като на терена влезе Чичарито.

Пет минути преди края Стивън Нейсмит заби силен ритник в гърдите на къдравия бразилец Фабио. Ситуацията се разви в пеналта на шотландците и реферът нямаше друг избор, освен да отсъди дузпа. Рууни застана зад топката и я заби в долния десен ъгъл на МакГрегър, давайки победата на своя тим.

Рейнджърс - Манчестър Юнайтед 0:1

0:1 Рууни 86-а мин (д)

Рейнджърс: МакГрегър, Дейвис, Уитакър, Броудфуут, Уиър, Фостър, МакКълък, Нейсмит, Вайс, Хътън, Милър

Манчестър Юнайтед: Ван Дер Саар, О Шей, Евънс, Смолинг, Фабио, Гигс, Карик, Скоулс, Нани, Бербатов, Рууни

Captain
25.11.2010 00:29

Хайде лека вечер и наздраве *wink* Успех на всички *thumb_up* *beer*

dfdxcxcv
25.11.2010 00:26

captain тоя го познавам не е циганин ама голяма отрепка ти казвам брат *lol* *thumb_up*

thrill
25.11.2010 00:24

Забелязвам, че едно и също човече коментира във форума два мача, играни по едно и също време. *joking* Всъщност, коментира играта на отделни футболисти. По-скоро по презумпция, отколкото по преки наблюдения. *wink* Но, няма значение. Важното е да оплюеш този, когото мразиш ... *sick*

Captain

Kalinho *lol* Брат наистина като не го харесваш недей да коментираш!Бербо игра много добре този мач.Жалко,че не вкара гол.Но ти си знаеш само твоето.Когато мълчиш си много по-умен.Бербатов,Михайлов и Иванков представят България в ШЛ... щом нещо не ги подкрепяш .. или си турчин или циганин или ...некво друго същество *beer*

dfdxcxcv
25.11.2010 00:12

калине кво се дървиш по форумите бе ХА:АХА

fena_man_utd
25.11.2010 00:02

Този мач не променя нищо в нашата група за сега.Следващия мач спокойно трябва да го изиграем и да спечелим 3те точки.Иначе за днес няма кой знае какво да се каже пак слаба игра както в защита така и в нападение.На няколко пъти можеха да ни вкарат гол,но не стана.Добре че е ВДС.Рууни хубаво вкара гола,ама направи такива пропуски,които само той може да си отговори как станаха,Нани и Бербо по същият начин имам чувството,че Бербо винаги се опитва да вкара гол по някакъв странен начин,а не по нормалния.Все някакви странични ножици прави и все не му се получават дано да почне и той да бележи като Рууни,защото е крайно време.

VasilGeorgiev
25.11.2010 00:00

Ей аман от такива завистливи олиго*рени. Бербатов игра много добре, а и щом играе в Юнайтед и е титуляр сами си правете сметката дали е полезен за отбора или не. Не сте големи разбирачи като плюете срещу него. Все пак е българин и трябва да го подкрепяте. Явно вие сте някви резачета и осен да говорите глупсоти си нямате друга работа.

Kalinho
24.11.2010 23:54

Captain ами да гледах го *smile* почти целия ама явно съм изпуснал някои моменти тия пасове явно не ги видях, тия гениални отигравания не ги видях, не видях как пресираше съперкина, не видях как поведе отбора, как вкара 3-4 гола, как създаде 20 положения, как отнемаше топката, как я задържаше. Видях как му подаваха, как мисля че Гигс му я сложи на крачето и той завалията за малко в тъч да я изкара. Видях как няколко пъти центрираха и единия път да превари защитника ама защо после подаде на вратаря? Видях как излезе срещу вратаря сам малко в страни ама все пак би като Карик който е деф. халф. това видях аз.

peshotar
24.11.2010 23:46

flipcha...еми бербо пак нищо не игра.
Но ми кажете кога се обърна мача и кой го обърна?Бербо ли,Рууни ли,Нани ли..не...Обертан.Моят любимец влезе и след 2 минути гол.Е това е най-големия *beer*

Captain

Пфф хаха Kalinho ти верно знаеш само едно:Злорадствай срещу Бербатов и толкова.Имам чувството,че такива лапета гледат мачовете на МЮ само да видят как Бербо ще направи някоя грешка и после пишат навсякъде как се изложил и т.н. Ти верно гледа ли мача ве???Бербо толкова паса даде имаше и положения,а на него никой не дава имаше и 100% дузпа!!Или пак ще кажеш,че сам е паднал или нещо такова А???????????? *beer*

The_Winner1
24.11.2010 23:44

flipicha - нали знаеш защо - защото "Краля" незнае какво да тича човек *lol* а иначе много ме израдва как изритаха Фабио в гърдите и главата *party*

ant00ni00
24.11.2010 23:40

не гледах мача но ако не е била тая дуспа мача въреше към Х

Kalinho
24.11.2010 23:22

Браво типичен мач за Барби *smile* няколко пъти го оставиха сам и типични за него удари в стил тъч или подаване към вратаря само така още 2-3 месеца без гол и може и Малеш да се уредят със поредния си нападател

flipicha
24.11.2010 23:18

Дърт тъпак,що го смени бе?Рууни една топка неможе да спре и да отиграе,що не го смени него

flipicha
24.11.2010 23:12

Не Бербатов,а Рууни и Нани са футболистите,които дърпат отбора на долу.Рууни просто не е във форма,а Нани все едно гледам Роналдо първата му година.Журналистите да вземат малко да поркитикуват
"звездите на отбора" ,а не след всеки неуспех да плуят наш Митко

MeToDueB
24.11.2010 22:35

много обречени центрирания както винаги в подобен случаи срещу сгъстена защита използват Юнайтед .. Нани колкото и да е лаком, в такива тесни пространства срещу толкова мнгоо бранители не може да си покаже "рогата" и за това не прави нищо .. но все пак мачът ми харесва повече от последните на Юнайтед, поне има борба, но пак нещо липсва

24.11.2010 22:16

Дано оттук нататък само да е титуляр Бербо,че да може да си възбърне формата.

Captain
24.11.2010 21:55

100% дузпа с/у Берба имаше *angry* деба и съдията смотан... и тва циганче Нани мн дразни *angry*

gopencet0
24.11.2010 21:23

Нападението, което ми се иска да бележе много се заврьща, дано направят силен мач и 2мата най - вече Рууни, защото от него повече може да се очаква да поддьржа добра форма, отколкото Берба (вече го видяхме) *thumb_up* и Успех МЮ дано резултата да е класически *beer*