Рома гледа към фазата на елиминациите след страхотен обрат срещу Байерн

23:40
Рома сътвори страхотен обрат и победи Байерн Мюнхен с 3:2 на "Олимпико", след като губеше с 0:2 преди почивката.

Опасни атаки през първото полувреме имаше и към двете врати. "Баварците" владееха повече топката и стигнаха до гол, дело на Марио Гомес в 34-а минута след пас на Франк Рибери. Пет по-късно нападателят на гостите отбеляза второ попадение, този път след подаване на Томас Мюлер.

В началото на втората част Марко Бориело намали на 1:2. Напористата игра на Рома даде резултат и в 81-а минута Даниеле Де Роси вкара за 2:2 след пас за Жереми Менес, а три по-късно Франческо Тоти от дузпа направи обрата пълен.

В другата среща от групата Базел победи Клуж у дома с 1:0.

Unbeatable_fen
24.11.2010 14:59

ае трайте си бе разбирачи Байерн е голям отбор които оцъстват много важни футболисти когато се върнат ще мачкаме *beer*

michael_forever
24.11.2010 14:51

Продаден мач,проверете коеф. 2/1 колко е и после го пресметнете в милиони.Байерн са алчни мислят за пари пък и кво ги боли кура че са паднали от някакви цигани.

ivcho78
24.11.2010 13:53

абе момчета не става въпрос дали е бг или не . ако става въпрос аз баварците ги мразя точно заради такива испалнения. и аиде да бадем чесни каде не е вече тото . щом почнаха да си купуват домакинства за световни и европеиски турнири за кво говорим камо ли да си уредят някой мач да си оправят финансите. не упреквам рома в ни6то верно е че играха много добре 2 полувреме ама за това им помогнаха баварците штот спряха да играят. и не са си помислили че мача е сваршил при 2 на 0 щото много добре знаеха рома за кво се бори. навсякаде играе тотото замислете се и даите да гледаме реално малко на нещата. колкото до българия тук не става въпрос изобщо за футбол . тук е въздух под налягане. гледаме само в коя крачма да идем след мач коя манекенка да изчукаме и да се бием в гърдите че играем в левски или цска или някои втородивизионен отбор в чужбина. бях на лагера с националите в правец и видиах за кво става въпрос с плейбой

24.11.2010 09:35

ivcho78 ... Ти колко си ми жалък *lol* Байряма вкараха първото полувреме 2 гола КЪСМЕТЛИЙСКИ и през 2-рото си помислиха че мача е свършил и че ще бият като в предния мач ама нестана така ... 2-та отбора си разделиха по 1 полувреме в което Рома успя да разбие ТОТАЛНО Байряма по каквито и да е показатели *wink* ... Недей говори глупости че ставаш смешен Тото Мото

ivcho78
24.11.2010 08:52

най якия мач. а също така чудесен мач за тотото. рома ги искарахте ебати добрите а да обърнат мача и то от 2 на 0 срещу баварците. май на половремето са имали разгожор между президенти. Това си беше най наредения мач.

teenage_head
23.11.2010 23:52

Forza Roma! Прекрасно! Плаках от радост, много вълнуващ мач, прекрасно възраждане на вълците през второто полувреме! Браво на всички! Това е Рома, това е Стадио Олимпико!