\"Летящите магаренца\" свалиха Интер на земята

17:55
13-ят кръг в Серия "А" се оказа фатален за Интер. "Нерадзурите" загубиха гостуването си на Киево с 1:2 и кризата в отбора очевидно се задълбочава.

Шампионите очаквано владееха повече топката и търсеха гола от самото начало. В 13-а минута Горан Пандев, който бе един от най-активните на терена, уцели гредата. След това Уесли Снайдер и Давид Сантон опитаха удари, но нямаха шансове да отбележат. В 29-а минута при една от редките си атаки "летящите магаренца" откриха резултата. Серджо Пелисиер бе точен с глава за 1:0. До края на първата част "нерадзурите" не успяха да направят почти нищо, за да върнат попадението.

След почивката Интер се вдигна на щурм, но Деян Станкович пропусна две удобни възможности. Снайдер също нямаше ден. Двубоят се развиваше изцяло по вкуса на домакините от Верона, които стигнаха и до втори гол, дело на Москардели в 82-а минута. В 90-а Ето\'о върна едно попадение, но до обрат не се стигна.

22.11.2010 00:32

Бе мама ви служебна.Не гледали Серия А не гледали принтер ама коментират пффф алоооо ей алоо ... Принтер съдийския отбор дето нагласиха Калчополи и се изкачиха на върха с много пари от коня да дава на поръчкови съдий .Господ ги връща там където им е мястото а то е максимум 7 място MERDA PRINTER

Rossoner0
22.11.2010 00:12

Немога да разбера , защо вините Бенитез?Колко титуляри на принтер са контузени?!

The_Winner1
21.11.2010 23:18

Браво на Бенитез ще успее и Интер да затрие *lol*

Unbeatable_fen
21.11.2010 23:08

Фен съм на Челси неги харесвам много Интер но това не е отбора който миналата година дойде на Стамфорд Бридж би ни после отиде на Ноу Камп и там се справи по геройски начин с Барса Със 2 невероятни гола на Милито победи Байерн на финала.Определено тази година неги виждам в ШЛ още 1/8 финалите са аут.Морати трябва да изгони по най-бързия начин Рафа Безтитлес както го нарече един под мен че иначе другия сезон може и в Лига Европа да неиграят *sad*

Jurka5
21.11.2010 21:35

peshotar,абсолютно на едно и също мнение.Нито съм фен на Интер,нито ги подкрепям,но защо миналия сезон не се обаждаха феновете на Милан?А,сега като видяха малко първото место и Интер с по-слабо представяне и глей ко става..Интер направиха грешката наречена Рафа-Гафа..

ENGLANDFTW
21.11.2010 20:30

Браво на Гафа Безтитлес.... не предполагах, че толкова бързо ще съсипе и Интер.. мислех, че ще му трябват 1-2 сезона *erm*

BoBi_Levskara
21.11.2010 19:50

Егати контраста, с Моуринио требъл с Рафа борба за място даващо право участие в ШЛ.Морати ако не иска отбора му от европейски шампион да се првърне в средняк да вземе мерки и да махне Рафа, а не като Ливърпул да го държат без причина години наред.

breezer_fan
21.11.2010 19:09

Ох гадно ми е за Интер *sad* Рафа ще ги прати в Серия Б, не заслужават това *erm* ХАхАха не бе тва беше базик Дано да отпаднат в Серия Б и после в Серия Ц и така до областните дивизии.Такъв отбор не заслужава да играе в Серия А *devil* ЧЕСТИТА ЗАГУБА БАЛЪЦИ ЧЕРНО СИНИ *joking*

peshotar
21.11.2010 19:05

Ох колко сте смешни..не съм фен на Интер и не гледам Калчото,ама защо не писахте когато миналата година не взехте нищо-нито купа,нито първенството а за ШЛ.Интер сега имат сигурно най-лошият треньор и са в криза и е лесно да пишете,а???

21.11.2010 18:49

Мисля, че лека-полека, нещата в Италия се връщат в нормалните неща : Милан и Юве фаворити, Лацио и Рома в четворката, останалите се борят за Лига Европа и естествено - Интер да са си посредствен отбор с моментни проблясъци *thumb_up* И ако миналия сезон показаха и на евро-сцената, че могат да играят, то предните няколко сезона, Калчото си беше ебати порнографията *sick* И който и да дойде след Бенитез, си е все тая...освен ако Морати не почне да купува мачове *joking*

Notilke

Аз лично съчувствам на Интер.Знам какво им е, защото и ние патихме от Рафа...Морати да го маха по-бързо, докато съвсем не е закопал отбора *sick* *erm*

biserms
21.11.2010 18:43

Къде сте служебниииииииииииии ? *lol* Няма такива смешни мишоци като прИнтер, толкова жалък отбор.Европейските шампиони - хахахаа *lol*

mariokralev
21.11.2010 18:33

малеее...мислех да са избъзикам и да пусна коментар преди мача "мача е твърда единица" ама после си рекох"аре да не се излагам по форумите". *lol* *thumb_up*

shizofrenik
21.11.2010 18:28

ОЛЕЛЕ МАЙКО ХАХАХА. Добре че беше и съдията иначе отивахте на разгром хахаха

bionik
21.11.2010 18:16

само по този начин можеше да се спре серията от спечелени купи на интер в италия.Едвали след като начело е този нещастник ще се спечели някаква купа тази година *thumb_up*

Juventus_tifoz
21.11.2010 18:14

Му-ха-ха *lol* Подигравахте се миналия сезон а *wonder* Ама колелото се върти *stop* Да изпаднете в Серия С1 дано *beer*

bianconer85
21.11.2010 18:08

Късай Рафаааааа *lol* . Иначе по - смисления ми коментар е - муахахахаахахахахаахахах

hristiqn365
21.11.2010 18:07

да изчезва тоя може и да има 14 контузени но трябваше да бий Киево селяк

strong4chelsea
21.11.2010 18:01

е не мога да повярвам кви глупости пишете "" загубиха гостуването си на Киево с 0:2 " първо Интер вкараха гол и второ СЛЕД КАТО СА ГОСТИ следва резултата да е 2:1

bionik
21.11.2010 18:00

Поред много слаб мач на Интер и контузиите не са оправдание.Много силно се надявам Морати най-накрая да прогледне и да разкара Бенитез

21.11.2010 17:58

Мача само леко е 2:1 не че съм фен на Интер просто да сме коректни *beer*